Хороший обліковий запис хостингу повинен бути дешевим. Питання скільки коштує хостинг – це перше, на що ви зазвичай звертаєте увагу. Інші параметри можуть здатися загадковими для людей, які шукають місце для веб-сайту. Спеціально для них ми підготували коротку шпаргалку.

Ємність облікового запису хостингу

Ємність зазвичай вказується в мегабайтах (МБ) або гігабайтах (ГБ). Це не що інше, як обсяг місця на жорсткому диску сервера, який має клієнт у своєму розпорядженні. Ємність використовується для зберігання файлів, які складають веб-сайт, електронної пошти та файлів, завантажених за протоколом FTP.

Принцип простий - чим більше ємність облікового запису, тим більш просунутий веб-сайт можна запустити. Багато місця зазвичай займають мультимедійні файли – інтернет-магазин з великою кількістю фотографій товарів займе більше місця, ніж блог, в якому переважає текст.

Обсяг облікового запису також витрачається на повідомлення електронної пошти, залишені на сервері. Для невеликих пакетів хостингу велика кількість кореспонденції може знизити ємність вашого облікового запису до нуля. Однак постачальники послуг пропонують можливість розширити цей параметр.

Передача

Для того, щоб користувач інтернету міг бачити ваш веб-сайт, дані повинні бути надіслані в його браузер. Ліміт передачі визначає, скільки даних можна надіслати з даного облікового запису хостингу. Сторінки з великою кількістю фотографій або файлів, доступних для завантаження, потребують високого ліміту передачі. Так само і з сайтами, які відвідує багато користувачів інтернету. Велика кількість відвідувань може змусити навіть простий веб-сайт швидко вичерпати свій ліміт. Зазвичай переказ виставляється щомісяця. Як і у випадку з місткістю, ви можете збільшити свою квоту, не змінюючи пакет хостингу.

Облікові записи електронної пошти та веб-сайти

Кількість облікових записів електронної пошти визначає, скільки окремих скриньок електронної пошти можна створити за допомогою даного пакета. Обмеження підтримуваних веб-сайтів працює за аналогічним принципом. Воно визначає, скільки автономних веб-сайтів можна запускати за допомогою одного облікового запису хостингу. Часто провайдери не встановлюють такий ліміт або вводять його лише для найменших облікових записів. Без обмежень означає, що клієнт може запускати будь-яку кількість веб-сайтів, якщо в обліковому записі достатньо місця для зберігання файлів цих веб-сайтів.