Переваги підлогової тумби для ванної в тому, що вона має більшу стійкість, простий спосіб монтажу і доступність в різних розмірах. Підвісні моделі більш гігієнічні, оскільки підлогу під ними легше мити, вони виглядають сучаснішими і добре підходять для невеликих ванних кімнат. Робити вибір необхідно відштовхуючись від конкретної мети та вимог. У колекціях багатьох відомих брендів є тумби одразу в кількох варіантах монтажу. Обрати відповідні меблі можна на сайті "Всі ціни Києва".

Тумба навісна Ravak SD 10° 65 

Вироби з логотипом Ravak завжди вказують на високий рівень комфорту та функціональність. Виробник використовує високоякісні матеріали для виготовлення та міцну фурнітуру, які у тандемі створюють довговічність меблів для ванної. В основі створення кожної моделі лежать стилістичні розробки, інноваційні рішення та світові тренди у сфері меблів. Навісна тумба Ravak SD 10° 65 створена так, щоб бути одночасно функціональною, практичною та стильною. Не секрет, що декоративна функція в меблях займає не останнє місце. Універсальний дизайн та білий колір дозволяють елементу інтер'єру стати його органічною деталлю. Ця шафка повністю виготовлена ​​з лакованого МДФ. Для настінного монтажу використовують спеціальні петлі.

 • монтаж навісний, під раковину;

 • матеріали - МДФ/ДСП;

 • розміри - 650x450x450 мм.

Середня вартість - 10 260 грн.

Тумба навісна Roca Victoria 80 з умивальником

Меблі для ванної кімнати від іспанського бренду Roca відомі у всьому світі і є одними з найбільш затребуваних на ринку. Навісна тумба Victoria призначена для підкріплення традиційної атмосфери в традицiйних ванних кімнатах. У дизайні можна помітити елегантні вигини, які одночасно виглядають досить просто та виділяють меблі на тлі інших предметів інтер'єру. Тумба оснащена двома висувними шухлядами і доповнена раковиною A32799C000 від Roca шириною 80 см. Також не забувайте, що тумби для ванної кімнати відрізняються формою, розмірами та способом монтажу сантехніки для них. Усі ці параметри також важливо враховувати під час вибору.

 • монтаж навісний, під раковину;

 • матеріали - МДФ;

 • з раковиною;

 • 2 ящика;

 • розміри - 805x450x565 мм.

Середня вартість - 11 765 грн.

Тумба підлогова Sanwerk Era 70

Для виготовлення цієї тумби використовували високоякісні МДФ панелі, які відмінно підходять для вологості, перепадів температури і впливу пари, характерних для ванної кімнати. Тумба пофарбована у білий колір фарбою італійського виробництва Sayerlack. У конструкції використовували доводчики та систему плавного закривання ящиків. Виріб доповнили фурнітурою Donati (Італія). Простий монтаж завдяки хромованим ніжкам. Загальна вага меблів – 49 кг.

 • монтаж підлоговий, під раковину;

 • матеріали - МДФ;

 • розміри - 730x450x840 мм.

Середня вартість - 7 740 грн.

Висновок

 Тумби для ванної кімнати повинні не тільки пропонувати поверхню під умивальник, але й додатковий функціонал. Ящики та полиці дозволяють зберігати в меблі особисті речі та суттєво збільшити їх практичність. На варіант монтажу впливають такі фактори, як наявність вільного місця, бюджет, вибрана сантехніка та дизайн.