Якщо ви змушені йти самостійно додому в темну пору доби, у вашому окрузі розвелося багато бродячих собак, а освітлення місцевості ледве жаріє, незамінною річчю стане ліхтарик електрошокер Police 1102.

Цей досить компактний пристрій допоможе:

  • розгледити дорогу;
  • вчасно помітити небезпеку;
  • засліпити супротивника;
  • зупинити його електричним розрядом;
  • відпугнути бродячих собак торохтінням розрядника, не завдаючи їм реальної шкоди.

Як діє електрошокер?

Електрошокер − це дієвий та дозволений пристрій самозахисту, який може придбати будь-яка людина, без необхідності брати дозволи. Police BL 1102 забезпечує дводуговий розряд системи Duo Shok, що здатний нейтралізувати супротивника. При цьому має оптимальну вражаючу здатність, якій не перешкода навіть одяг у 30 мм. Завдяки цьому ліхтарик з шокером можна використовувати і в холодну пору року

Сам Police BL 1102 оснащений літій-іонним акумулятором, який має місткість 8800 mAh. Це забезпечує його безперебійну роботу тривалий період.

А для підзарядки в комплект входить автоматичний адаптер, який може зарядити елемент живлення від звичайної мережі 220 V, а також автомобільного прикурювача.

Чому замовники обирають Police BL 1102?

Police BL 1102 − це компактна модель пристрою для самозахисту, яка сподобається людям, що не будуть вступати в сутичку з агресорами. Їм важливо налякати їх та тимчасово позбавити можливості рухатися, щоб мати можливість викликати допомогу чи піти геть.

Де краще замовити Police BL 1102?

Звичайно ж, на нашому сайті "Paralizator". Адже тут продаються виключно оригінальні пристрої за гарною ціною з можливістю зручної доставки.

Замовлення дуже просто зробити, перемістивши Police 1102 у кошик та підтвердивши вибір. А наші менеджери швидко передзвонять вам для того, щоб домовитись за зручну для вас доставку товару.