Жодне весілля не може обійтись без такого атрибуту, як жіночі та чоловічі обручки https://imperiazolota.ua/ua/kabluchki/obruchki/cholovichi-obr/. Вони є не просто прикрасами, а символами шлюбу, міцного та нерушимого. А ще вказують на те, що власник даного аксесуару одружений, і традиція носити представлений ювелірний виріб має давню історію. Спочатку це були дерев’яні моделі, а заможні люди могли дозволити собі вироби з дорогоцінного металу. Сьогодні ж кожен бажаючий може придбати весільні обручки по доступній вартості в магазині Imperia Zolota (IZ). Ювеліри створюють надзвичайні колекції на будь-який смак, тому асортимент вражає своїм розмаїттям.

чоловічі обручки, імперія золота

Хто повинен придбати

В той же час у молодят виникає питання про те, хто саме повинен купити обручки. Традиційно вважається, що це обов’язок чоловіка. Проте він може помилитися з розміром або дизайном, так як сильна стать віддає перевагу простим аксесуарам в стилі мінімалізм. А нареченій хочеться, щоб головний символ шлюбу був унікальним, вражав своєю красою і водночас не викликав дискомфорту при ношенні.

Можна зробити вибір разом, і це найкраще рішення, бо дає змогу підібрати парні прикраси. У продажу є чудові золоті обручки https://imperiazolota.ua/ua/kabluchki/, які виконані в одному стилі. До того ж, зазвичай бюджет на весільну церемонію спільний, а значить, молодята зможуть зупинитися на варіанті, що влаштує обох. Вважається добрим знаком, якщо прикраси замовлені в одному місці та в один і той же час – очікується міцний та щасливий шлюб.

Головні нюанси при виборі

Якщо є домовленість, що аксесуари купує чоловік, то йому необхідно уважно поставитись до вибору розміру. На відміну від каблучки для заручин, представлений ювелірний виріб не буде сюрпризом, тому можна просто спитати розмір пальця у нареченої. Або ж замовити модель, яка за розміром ідентична до каблучки. Ця порада актуальна і тоді, коли даний обов’язок взяв на себе шафер.

До інших критеріїв вибору відносяться:

  • Метал. Хоча класикою вважається золото, срібні обручки теж користуються попитом. Їм все більше надає перевагу молодь, яка бажає відійти від традицій, і взагалі обмежується відвідуванням РАГСу, без пишних церемоній та бенкетів;
  • Зручність. Цей аксесуар носять постійно, знімаючи лише в окремих випадках. Тому комфорт під час носіння – важлива умова. Виріб не повинен чіплятись за волосся та одяг, обтяжувати палець, давити або спадати. Загубити його – не просто неприємність, це ще й погана прикмета;
  • Форма. Є дві відомі форми – «європейка» та «американка». Перша модель має заокруглення зовнішнього обідка, вона найпопулярніша в Україні. Другий тип має прямокутний перетин зовнішнього обідка, такі моделі полюбляють чоловіки, бо прикраса виглядає більш суворо завдяки чіткій геометрії;
  • Ширина обідка. На тонких пальцях краще виглядають відповідно тонкі моделі, а для гладких можна вибрати більш широкі та масивні.

Також варто звернути увагу на обручки біле золото. Вони відрізняються від срібних аналогів, і більш схожі на платинові моделі завдяки аристократичному блиску з холодним відтінком.

А головне, щоб обрані коштовності подобались, і їх хотілось носити.

Де купити за вигідною ціною

Знайти унікальні та класичні колекції для весільної церемонії можна через ювелірний інтернет магазин Імперія золота (ІЗ) https://imperiazolota.ua/ua/. В каталозі представлені моделі на будь-який смак, навіть самий вибагливий. У жителів Києва. Львову, Вінниці та низки інших міст є змога відвідати офлайн магазин для примірювання. А також можна зробити онлайн замовлення з доставкою по всій Україні.