Будь-який готель має власний сайт. На цьому сайті, крім усього іншого, є розділ із фотографіями номерів. Фотографії цих номерів можна зустріти і на сайтах бронювання. А чи не замислювалися ви над тим, навіщо це потрібно? Навіщо власникам та готельєрам наймати фотографа та викладати у мережу фото номерів свого готелю? Давайте розберемося!

Забронювати номер у Бутік готелі «Gruner Lviv Boutique Hotel» у Львові ви можете за посиланням https://grunerhotel.com/!

Загальне враження

Писати можна будь-що. Але поки що не побачиш — не сформуєш думки. І не факт, що ця думка співпадатиме з тим, що є насправді. Наприклад, подруга каже, що купила червону сукню. Ви собі уявляєте його яскраво-червоним та світлим. Подруга надсилає вам фотографію: сукня виявляється кольором сангрії. А коли ви на власні очі побачили цю сукню на подрузі, вона взагалі виявилася малиновою. Адже спочатку була просто червоною. Бачите, як все буває непросто.

Так і з фото. Для когось “просторний номер” – це не менше сорока метрів, а для когось більшим виявиться і номер 15 метрів.

Дивлячись на фотографії номера ви вже уявлятимете, чого очікувати від номера. І можна писати скільки завгодно про "вільне простір", але ви бачите, що ліжко займає половину кімнати, і вільного місця рівно для валізи.

Психологічна підготовка

Варто розуміти, що очима людина сприймає понад половину всієї інформації. Але це не означає, що вся візуальна інформація є правдивою. На жаль. Так що якщо на сайті готелю ви бачите фотографії номерів, ресепшену або прилеглої території, розумійте: краще, ніж на фото не буде. Ці фото робилися спеціально. Номери забиралися і чепурилися, територія готелю теж пізнала небувале прибирання перед фотосесією. Все як у житті. Навряд чи хтось викладатиме в інтернет свій ранковий зовнішній вигляд: з припухлим обличчям, без макіяжу та інших прикрас.

Загалом, фотографія готелю та його номерів – це найкраще, що може на вас чекати. Гірше, можливо, краще не буде. І якщо номер вже на фотографії виглядає "не фонтан", то насправді все може бути значно гіршим.

Рівень сервісу

Так, за фотографіями можна визначити рівень сервісу у готелі. Та й загальний рівень закладу теж. Щоправда, тут все так очевидно. Зазвичай на фотографіях можна побачити постільну білизну. Так ось, у добрих готелях постільна білизна — біла, без візерунків.

Якщо на фотографії видно ліжко, на якому не біла білизна з візерунком, це трохи знижує рівень довіри. Якщо білизна синього, зеленого або будь-якого іншого кольору — це вже просто кричить про необхідність задуматися: а чи варто знімати номер? Хто знає, скільки постояльців лежало на цих простирадлах після останнього прання? Це ж стосується халатів, рушників та іншої білизни.