В останні роки міграційні служби Польщі відзначають значний інтерес до європейської країни серед мешканців країн СНД – Росії, України, Білорусії. Деякі іноземці їдуть сюди вчитися, інші вважають за краще приїжджати на заробітки. Не дивно, адже рівень життя в Польщі істотно кращий, зокрема — вищий за зарплату.

Потрібна робота в польщі для сімейної пари? Шукайте вакансіі на сайті компанії Flambir, яка займається працевлаштуванням людей у Польщу без посередників!

Але знайти хорошу високооплачувану роботу в Польщі, не маючи навіть посвідки на проживання, практично нереально. Багато жителів СНД припускаються серйозної помилки, довіряючи пошук роботи сумнівним агентствам. Звідси історії про відібрані паспорти, копійчанні виплати та життя у побутівці поруч із десятком інших мігрантів.

Проте, підійшовши до працевлаштування у Польщі серйозно, вдасться знайти справді хорошу, високооплачувану роботу. Спочатку бажано проаналізувати ринок. Зробити це можна на одному із тематичних сайтів. Більшість із них представлена ​​польською, тому знадобляться хоча б базові знання цієї мови. Якщо ж людина зовсім не знає польську, не зайвим буде звернутися до словника або онлайн-перекладача. Також сайти роботи є і українською мовою, проте їх значно менше.

Крім того, знайти хорошу роботу вдасться за допомогою соцмереж. Можна створити персональний профіль та приєднатися до кількох профільних спільнот. Вони регулярно публікуються непогані вакансії, куди можна звернути увагу. У групах соцмереж досвідчені користувачі підкажуть, як знайти роботу у Польщі без посередників.

Якщо є сумніви щодо пошуку роботи у Польщі, можна зважити всі за та проти. Адже для одних людей працевлаштування в Польщі стане рятувальним колом, іншим же такий вид заробітку може зовсім не підійти.

Що дає працевлаштування у Польщі?

Працевлаштування в Польщі дає масу переваг як жінкам, так і чоловікам із країн СНД, але тільки в тому випадку, якщо йдеться про легальні вакансії. Насамперед краще розглядати робочі пропозиції від прямих роботодавців, які приймають на роботу співробітників із польською робочою візою. У 90% такі контори працюють офіційно та пропонують претендентам на вигідні умови праці.

Офіційне працевлаштування у Польщі це:

  • добрі трудові умови;
  • високий рівень заробітної плати;
  • соц пакет;
  • медичне страхування.

Простіше кажучи, іноземці, які працюють у Польщі офіційно, можуть розраховувати на такі «плюшки», як оплачувану відпустку, лікарняні, і навіть оплату додаткових робочих годин.