Способів заробітку за допомогою інтернету — величезна кількість! Але сьогодні я розповім вам тільки про одне, про те яким я займаюся сам! Цей спосіб заробітку - називається розкрутка Інстаграм аккаунта для продажу рекламних постів!

Instagram - це соціальна мережа, де користувачі розміщують свої фотографії та відео, які інші користувачі можуть оцінювати «лайками» і коментарями. І всі ми бачили сторінки-припустимо фан група будь-якої зірки, де розміщуються пости про цю персону і зрідка — рекламні пости. Такі пости замовляють або інші пабліки, або комерційні магазини, маркетологи, арбітражники. Наприклад на фан-сторінці фан Бородіної дуже часто рекламують продукти пов'язані з красою і зовнішнім виглядом.

Що від вас буде потрібно для заробітку на instagram?

 1. Вибираємо тему своєї майбутньої сторінки! Обов'язково вибираємо тематику, якою вам буде дійсно цікаво займатися! При цьому намагайтеся знайти не надто "завалену" конкурентами тематику, але з достатньою кількістю рекламодавців. Нижче ви знайдете посилання на рекламні Instagram-біржі — там можна подивитися акаунти, де продають пости. Оцініть кількість в кожній тематиці, вартість поста, кількість зароблених рублів на 1 передплатника і т.д. Правильно вибрати тему-вже половина успіху в цій справі.
 2. Створюємо аккаунт в Instagram. Ну тут нічого складного! Просто завантажуємо на своєму смартфоні додаток і реєструємо аккаунт на свій мобільний телефон.
 3. Додати аватар, опис сторінки. В опис не забудьте помістити контакти-ним з вами будуть зв'язуватися рекламодавці.
 4. Додати близько 20-30 постів за тематикою. Обов'язково! Люди які в майбутньому будуть підписуватися на вас повинні бачити живий паблік, а не аккаунт з 3 постами!
 5. Почати залучати передплатників. Що б знайти своїх перших передплатників, потрібно просто зайти в додаток instagram і в розділі Пошук (іконка лупи) ввести фразу яка відповідає тематиці вашого паблік. Припустимо я ввожу "смішне відео" і відразу ж бачу аналогічні паблік. Беру сторінки у яких від 100к передплатників, заходжу і починаю вручну підписуватися його фоловерів! Важливо! За один захід можна підписатися не більше ніж на 200 осіб! Більше навіть не варто намагатися-ризик отримати бан на новому акаунті занадто великий! З цих 200 чоловік на вас підпишеться як мінімум 30-50 чоловік!
 6. Через 1-2 місяці, коли наб'єте аудиторію в 500-1000 чоловік, можна автоматизувати підписку, лайки за допомогою сервісів массфолловінга.
 7. Є і більш швидкий спосіб набрати передплатників. Адже, чим швидше набереш - тим швидше почнеш заробляти на своєму акаунті. Можна вкласти гроші в покупку реклами. У цій схемі головне розрахувати обсяг вкладень і стежити за планомірною окупністю аккаунта. Середній термін становить від 5 до 12 місяців.
 8. Після того як ви набрали хоча б 30 000 — 100 000 передплатників, ви зможете розміщувати рекламу в своїх постах за погані гроші! А за ці гроші вже просувати і нарощувати своїх передплатників!

Ось така вийшла проста інструкція, впорається будь-хто. Але ця схема вимагає терпіння і великих вкладень часу і/або грошей.

Що ще можна робити з власним пабліком, крім продажу реклами?

 • Продати паблік цілком. Розкрутили-продали. Кому продавати? Це можуть бути Інтернет-магазини, маркетологи, або арбітражнікі, яким потрібні трастові, розкручені акаунти і немає часу займатися цим з нуля.
 • Розміщувати рекламу товару і додатків з CPA-мереж — з цим варіантом вам не потрібні рекламодавці.
 • Почати займатися бізнесом: продавати послуги, інфопродукти, товар власного виготовлення.

Як ще можна заробити на розкрутці Instagram?

Тепер ви знаєте, як просувати акаунти. Чому не запропонувати ці послуги іншим бізнесам або своїм друзям. Середня вартість одного місяця просування = 2000 грн. Такі гроші беруть за розкрутку за допомогою массфолловінга: тобто налаштовують спеціальний сервіс, збирають аудиторію для підписки, стежать, щоб Автоматизація працювала.

Можна продавати і послуги підбору майданчиків для розміщення реклами, Налаштування офіційного таргетингу в Facebook/Instagram, робити дизайни сторінок, брати на аутсорсинг контент. Величезна кількість послуг - можна зробити ціле SMM-агентство.

Автор - Сергій Косенков (Інтернет журнал "БізнесКіт").