Важливо, щоб у житті кожної дитини були цікаві, корисні книги. Видавництво «Ранок» з 1997 дарує дітям радість спілкування з улюбленими літературними героями, допомагає у навчанні. Варто завітати у маркет книг видавництва, на його віртуальних полицях завжди великий вибір книг для дітей:

  • улюблені казки;
  • цікаві історії з яскравими ілюстраціями;
  • пізнавальні книжки про світ рослин і тварин, про безкраїй космос;
  • пригоди та фантастичні твори відомих авторів.

Є книги для малечі та підлітків. Батьки теж знайдуть для себе корисну літературу, яка допоможе у вихованні дітей. «Ранок» також займає позицію лідера на українському ринку навчальної та методичної літератури.
Щорічно з друку виходить понад 8 тисяч найменувань книг, загальний наклад яких складає 12 мільйонів примірників. Робота колективу видавництва багато разів відзначалася нагородами та преміями.

Довідкова література

На сайті книгарні «Ранок» цілий розділ присвячено довідковим матеріалам. Тут можна придбати універсальні довідники для молодших школярів, складені відповідно до навчальної програми, затвердженої Міністерством Освіти й Науки країни. У таких виданнях сконцентрована корисна інформація з мови (української та російської), математики, інформатики та інших дисциплін. Всі матеріали подаються у компактній, зрозумілій формі. Школярики знайдуть на сторінках довідників визначення різних термінів, орфографічні та математичні правила, доступний для розуміння опис конструкції комп’ютера та основ роботи з потрібними програмами. Впорядкувати теоретичні знання допоможуть спеціальні таблиці та схеми.
Також пропонується довідкова література з різних дисциплін для учнів старших класів. Довідники пропонуються у друкованій та електронній версії.

Правові знання для школярів

Правова освіта впливає на формування особистості дитини, тому школа приділяє серйозну увагу правовому вихованню дітей. Видавництво «Ранок» пропонує учням початкової та старшої школи підручники й зошити з правознавства.
Підручниках вчать як на практиці застосовувати набуті знання. Робочі зошити допомагають формуванню знань і навичок у процесі вивчення основ правознавства.
Набуті знання дозволять ефективно користуватися своїми правами, та відстоювати їх у разі порушення.
Видавництво «Ранок», завдяки наявності сучасної виробничої бази, пропонує покупцям якісну та доступну літературу.