Вибір монітора не менш важливий за грамотний підбір системного блоку. Перед придбанням варто розібратися, які параметри варто звернути особливу увагу. Великий асортимент моделей представлений на https://qube.ua/catalog/monitory-qube. Серед доступної різноманітності варіантів кожен зможе підібрати той, який повністю відповідатиме перевагам і вимогам.

Монітори для різних цілей: чим вони відрізняються між собою

Перше, що варто зрозуміти: існують «стандартні» варіанти, які можуть підійти для звичайного користувача або виконання простих робочих, побутових завдань. Вони теж мають високу якість, але при цьому не підійдуть для вузькоспеціалізованих цілей.

Окремо виділяють монітори, орієнтовані на графічних дизайнерів та всіх професіоналів, які працюють переважно з візуальним контентом. Крім того, в окремій категорії представлені моделі для геймерів, яким особливо важлива якість зображення для точного ведення гри. На сайті https://qube.ua/ представлені і більш «прості», але при цьому якісні варіанти, так і вузькоспеціалізовані, створені для спеціальних цілей і завдань.

Основні параметри моніторів

Є ряд параметрів, на які варто орієнтуватися при придбанні монітора. Основні з них:

Діагональ. Для вимірювання тут використовують дюйми, параметр може становити від 17 до 35 дюймів (є інші варіанти). Перевагою великих моніторів є можливість працювати одночасно у кількох вкладках. Також моделі, діагональ яких перевищує 27 дюймів, ідеально підходять для геймерів.

Дозвіл. Від цього показника залежить чіткість зображення. Для більшості цілей цілком достатньо мінімалки, яка становить 1280х1024. Для роботи зі складними графічними програмами або для ігор необхідні найкращі параметри, аж до Full HD (від 1980х1080 і вище).

Контрастність. Цей параметр має значення для всіх, хто працює з графікою. Чим вище контрастність, тим краще буде передача відтінків, що може бути важливим у ряді випадків. Як правило, мінімальним допустимим варіантом для гарної якості – 1:1000.

Це основні параметри, на які є сенс орієнтуватись при придбанні монітора. Також варто ознайомитися з типом матриці, яскравістю монітора та деякими іншими показниками. Щоб вибрати варіант, що ідеально відповідає потребам, варто звертатися до професіоналів.