Такий спеціаліст як проктолог являється лікарем, основна спеціалізація якого – це діагностика, ефективне лікування та подальше проведення різноманітних профілактичних заходів під час прояви різних патологій:

прямої кишки;

області заднього проходу;

промежини в тому числі включно з анальними тріщинами, поліпами і гемороїдальними вузлами.

До такого спеціаліста звертається досить велика кількість людей. Ось чому кожен з нас бажає мати на прикметі контактну інформацію професіонального проктолога про всяк випадок.

Причини звернутися до проктолога, які вони?

Неприємність будь-яких патологій проктологічного плану ховається саме в тому, що вони можуть дійсно довгий час не давати про себе абсолютно ніяких тривожних дзвіночків та симптомів. Як правило, якщо хвороба починає проявлятися, то це означає, що вона знаходиться в стадії запущеній або ж в такій, що її важко лікувати.

Якщо людина хоче уникнути таких патологій та бути повністю здоровою. Якщо людина хоче убезпечити себе від появи кровотеч, випадання гемороїдальних шишок та сильних больових відчуттів, тоді без щорічного огляду лікаря проктолога їй точно не обійтися. Якщо говорити про симптоми, котрі повинні насторожити людину та якомога швидше «змусити» її записатися на прийом проктолога, серед них окремо відзначимо наявність наступних:

пронос та запор або ж іншими словами порушення коректної роботи кишечника;

поява метеоризмів та здуття;

відчуття у прямій кишці стороннього предмету;

больові відчуття, котрі стали помітні в області заднього проходу;

безконтрольне газоутворення та його вихід;

припухлості (вузлики, шишки) в області анального отвору;

безконтрольний вихід калу.

перераховані симптоми з'являються найпершим приводом ні в якому разі не ігнорувати та не відкладати візит до лікаря.

Варто пам'ятати, що у зоні ризику першочергово знаходитимуться люди, котрі страждають ожирінням, з тих чи інших причин ведуть малорухомий та сидячий спосіб життя та відповідно пацієнти, у котрих поставлено варикозну хворобу нижніх кінцівок. Не менш важливим вважається візит до проктолога вагітним жінкам при чому незважаючи на термін їх вагітності.

Якщо хоча б один з перерахованих дискомфортних симптомів є у пацієнта, йому необхідно в терміновому порядку звертатися за консультацією до проктолога.

Де саме знайти найкращого в місті проктолога?

Всім тим, хто саме зараз розшукує кращого в місті Києві проктолога, пропонуємо звернутися до послуг сучасного медичного центру «ІНГО», чий офіційний інтернет-сайт розташований за адресою – https://mci.ua/. Для того аби дізнатися про медичний центр та специфіку його роботи, а також записатися на прийом до проктолога чи будь-якого іншого спеціаліста медичного центру, обов'язково завітайте на офіційний онлайн сайт.

Раптом у вас залишилися які-небудь питання, що на них ви не проти почути вичерпні відповіді грамотних спеціалістів «ІНГО» та раптом ви хочете проконсультуватися стосовно прийому, обов'язково без будь-яких вагань та роздумів звертайтеся.

Працівники медичного центру будуть раді допомогти кожному. Не відкладайте своє здоров'я та гарне самопочуття на потім, тримайте його під контролем разом із кваліфікованими лікарями медичного центру «ІНГО». Для консультування обирайте зручний для вас номер телефону +38 (044) 300-10-05, +38 (067) 350-16-02, +38 (067) 406-42-43 або ж +38 (067) 218-72-95.