Щоб сьогодні розмістити в інтернеті блог, інформаційний сайт чи інтернет-магазин, достатньо взяти в оренду якісний та дешевий VPS хостинг сервер. Щоб керувати віртуальним хостингом не потрібно розбиратися у складних налаштуваннях сервера — у всі пакети від Host-world.com.ua включена зручна панель керування. А з гарантованим аптаймом 99,9 % можна не хвилюватися за максимальну доступність вашого сайту.

 

Щоб не обмежувати свій сайт ресурсами безкоштовного хостингу, не потрібно витрачати мільйони — добрий платний хостинг сайтів не обов'язково дорогий. Компанія Host-world.com.ua пропонує безліч планів серед них ви обов'язково оберете той що відповідає вимогам вашого бізнесу. Ми надаємо недорогий, але надійний VPS хостинг сервер з повноцінною технічною підтримкою.

 

Плануєте перейти на інший рівень? Хочете, щоб ваш проект був успішним? Нові можливості відкриються перед вами, коли ви отримаєте наші високоякісні хост-рішення. Вибираючи виділений сервер, ви отримуєте доступ до широкого спектра послуг з оренди: реєстрація домену, сайт, поштовий хостинг, SSL сертифікати, антивірус для сайту, моніторинг доступності тощо.

 

Host-World — завжди пропонує кращий варіант для будь-якого рішення. Серед наших переваг:

  • Локація на всіх континентах в 17 країнах світу. Незалежно від місцеперебування вашого бізнесу забезпечимо найвищий рівень доступності

  • Постійна технічна підтримка, щоб ваш бізнес безперервно знаходився в мережі. Розв'язуємо будь-які проблеми максимум за 10 хвилин.

  • Ми надаємо багатомовну підтримку, щоб гарантувати нашим клієнтам максимальний комфорт та найвищу ефективність.

  • 99,9% часу безвідмовної роботи – це гарантія того, що ваш бізнес буде постійно в мережі.