Для виготовлення матраців сучасного зразка використовується величезна кількість різноманітних наповнювачів. Залежно від властивостей цих матеріалів матраци мають різні експлуатаційні властивості.

матрас кокос

Всім відомо, що кокос – це плід кокосової пальми. У наших широтах цього дерева немає. Воно поширене на тропічних територіях. Товщина стін кокосу досить велика, а на його поверхні розміщені грубі волокна. Дані волокна мають назву койро. Ці волокна широко використовуються для виготовлення матраців. Про це нам розповіли консультанти в інтернет-магазині magdek.com.ua

Як пояснили в Магдек, у процесі добування койри багато різних важких моментів. Саме складності виробництва визначають високу вартість матраців на основі кокосового наповнювача. Для того, щоб зняти волокна з поверхні горіха, його необхідно попередньо замочити у воді. Це може бути морська чи проточна вода. Період замочування становить близько 10 місяців. Усі роботи з вичісування волокон проводяться виключно ручним способом. Після того, як всі волокна зняті з горіха, їх потрібно дуже ретельно висушити.

Отримана маса волокон має невелику по довжині та переплутану структуру, і саме вона є наповнювачем для матраців і навіть подушок. Але волокна використовуються не в тому вигляді, що виходить після вичісування. Перед тим як помістити наповнювач у виріб, його необхідно попередньо обробити латексом і спресувати в плити. Плити мають дуже важливе завдання. Вони повинні зробити матрац жорстким і пружним, а також від них залежить термін експлуатації матраца або іншого виробу. Крім того цей вид наповнювача чудово утримує теплу температуру, наділений антибактеріальними властивостями, а також чудово пропускають необхідну кількість повітря.

Кокос у свою чергу поділяється на латексований та нелатексований. Щодо цього можна сказати, що нелатексований матеріал використовується для виробництва матраців, призначених для використання людьми, які мають масу тіла більше 90 кг.

Якщо ви прийняли рішення купить матрас 180х200 з даного матеріалу і доставили його додому, рекомендується негайно розпакувати його та зняти поліетиленову упаковку. Це необхідно для того, щоб уникнути утворення конденсату в середині упаковки, оскільки це може призвести до розвитку цвілі. Матрац повинен бути на максимально рівній поверхні.