найкращі секс-іграшки для жінок

Продажі найкращих секс-іграшок для жінок продовжують стрімко зростати. Вони стають все популярнішими серед жіночої сфери. Колись давно вібратор із кроликом був єдиним вибором. 

Проте зараз пропонується цілий світ розкішних гаджетів. Перейшовши в сексшоп «Candor Place» ви можете купити найкращі секс-іграшки для жінок. Серед великого вибору вам точно сподобається хоча б одна. А далі – ви вже будете розуміти, які відчуття вам хотілося б. Тому за декілька кліків ви можете обрати секс-іграшку для жіночого задоволення.

З чого виготовляють секс-іграшки для жінок?

Ви можете обрати такі матеріали:

 • Більшість брендів та іграшок використовують у своєму складі силікон. Здебільшого тому, що він виглядає оксамитово м’яким. Він не містить латексу — загального алергену. 

 • Ви також можете знайти безпечний для тіла пластик у деяких конструкціях. Твердий пластик у деяких з найкращих вібраторів-паличок і навіть метал в іграшках, які люблять експериментувати з відчуттями.

 • Якщо у вас або вашого партнера алергія на латекс, завжди варто перевірити, чи іграшка, яка вас цікавить, не містить цього матеріалу.

Які бувають типи вібраторів?

види жіночих секс-іграшок

Найпопулярніші види жіночих секс-іграшок:

 1. Кролячі вібратори. Жаданий змішаний оргазм — це мета кролика. Це комбінована іграшка. Її особливістю є те, що він із двома «руками»: довшою, яка вібрує стінкою (і в ідеалі точкою G) всередині піхви, і коротшою, що «поштовхує» (і іноді смокче) відросток, призначений для стимуляції клітора. Тому ви отримуєте дві ерогенні зони в одному.

 2. Кулеві вібратори для жінок. Набагато більш стримані, ніж чарівна паличка чи кролик. Куля є першою іграшкою для багатьох. Хоча ті, хто віддає перевагу більш ніжному дотику, можуть також віддати перевагу одній із цих знахідок для сексуального здоров’я в довгостроковій перспективі. Ці вібратори менші й тихіші. Вони часто доступніші та універсальніші, ніж можна було б очікувати. Серію моделей вібрації можна використовувати не лише на кліторі, але й на сосках, вульві та навіть яєчках.

 3. Кліторальні вібратори. Насправді все просто: це вібратор, метою якого є стимуляція клітора. Улюблений серед багатьох, хто віддає перевагу зовнішньому сексуальному задоволенню. Ви можете отримати вражаючі технології звукових хвиль. Вони створені для імітації відчуття орального сексу за допомогою серії повітряних хвиль, що висихають.

 4. Вібратори палички. Вібратор із ручкою та більшою «головою» з великою площею поверхні. Він створює більш гуркітливу вібрацію для глибшого та м’якшого відчуття. Вони можуть одночасно стимулювати більше ерогенних зон. А також, іграшки для стимуляції клітора є кращими під час роботи завдяки потужним двигунам. Можуть бути як на батарейках, так і підключатися до мережі.

 5. Іграшки для стимуляції точки G. Точка G стала певною мірою легендарною областю. Більшість жінок не можуть досягти оргазму лише від стимуляції точки G. Тому багатьом буде необхідна подвійна стимуляція. Незалежно від того, чи використовуються вони в поєднанні з кулею чи кліторальним вібратором, ці вигнуті гаджети створені для проникнення. Хоча й не так глибоко, як фалоімітатор. Ви можете помітити їх за вигнутими та/або «цибулинними» головами.

Це чудово, коли ми маємо великий вибір, щоб отримати бажане задоволення. Різноманіття іграшок вражає, це лише основні варіанти. Якщо вам вони не підійдуть, то можна пошукати більш індивідуальні варіанти.

Чи нормально використовувати жіночі секс-іграшки?

Іграшки для стимуляції точки G

Звичайно, що так. Користування секс-іграшками є цілком нормальним і здоровим заняттям. Від цього не повинно бути соромно. Мастурбація та оргазм мають так багато переваг для жінок:

 • зниження рівня стресу;

 • полегшення менструальних болів;

 • отримання оргазму;

 • розслаблення організму;

 • покращення настрою.

Ми маємо розуміти, що секс-іграшки не для того, щоб замінити партнера. Вони розроблені, щоб принести жінкам більше задоволення. В інтернет-магазині «Candor Place» ви можете фалоімітатор купити відмінної якості. У нас є все, щоб ви могли отримати неймовірні відчуття від іграшок для дорослих.