За умов регулярних відключень електроенергії, повербанків стало недостатньо за задоволення потреб в енергопостачанні. Тому українці почали використовувати більш потужні і місткі АКБ, які можуть замінити генератори, крім того, їх можна безпечно використовувати у квартирах.

Компанія АККВ пропонує чудовий варіант - портативна електростанція на 8000W. Її потужності і місткості вистачить для тривалого живлення всієї квартири протягом тривалого часу.

На сайті АККВ у вас є чудова можливість замовити цю портативну електростанцію напряму від виробника за вигідною ціною і з гарантією якості.

Технічні параметри портативної електространції

Для виготовлення цього агрегату було використано якісні літієві акумулятори від найкращих світових виробників. Було застосовану збірку за схемою 7s4p. Контроль роботи та безпечність станції гарантує гібридний інвертор 24V 3000W. Завдяки йому електроживлення подається стабільно і відповідно до вимог приладів.

Ця станція має:

  • 3 розетки на 200V;
  • 4 порти USB;
  • 2 виходи для прикурювача 12V.

Станція може використовуватися портативно або живити усю квартиру. Для цього треба під’єднати її від лічильника до автоматів. Таким чином прилад буде живити всі електроприлади в квартирі.

Де купити безпечну і потужну портативну електростанцію?

Акумулятори, акумуляторні збірки, портативні електростанції стають справжнім спасінням для людей за відсутності централізованого електропостачання. Але неякісні прилади можуть швидко вийти з ладу та, навіть, спричинити пожежу. Тому покупцям рекомендується обирати прилади виключно від перевірених виробників та з гарантією якості.

Українська компанія АККВ багато років займається виготовленням АКБ різного типу і місткості. Ви можете обрати відповідні батареї для живлення будь-яких пристроїв.

Акумулятори АККВ мають великий попит завдяки:

  • якості – для збірок використовуються акумуляторні елементи від найкращих виробників світу (японські, корейські та ін.);
  • надійності – всі прилади походять тестування. Професійність майстрів гарантує тривалу стабільну роботу приладу;
  • безпечності – всі портативні станції отримують плати захисту і інвертори, що контролюють роботу, не допускають перегріву і т.д.
  • доступній вартості – ці портативні станції коштують дешевше за аналоги у магазинах при цьому не поступаються за технічними параметрами і якістю.