Світильники, що працюють на основі LED-технології, дуже швидко завоювали значну популярність. Вони користуються високим попитом завдяки цілій низці своїх технічних, якісних та економічних переваг. Сьогодні таке обладнання виготовляється і вітчизняними підприємствами. Так, для забезпечення оптимального режиму освітлення в приміщеннях різного призначення, можна купити світильник від ВТН, що відповідають високим міжнародним стандартам якості. Якими ж є ключові параметри LED-світильників, що роблять їх використання доцільним на різних об'єктах?

Де вигідно використовувати LED-світильники?

Важливою характеристикою світлодіодного освітлювального обладнання є те, що воно може вироблятися в найрізноманітніших модифікаціях. Світильники мають різну потужність (завдяки можливості використання різної кількості елементів), розміри, способи кріплення, види світлорозсіювання тощо. Це дозволяє підібрати прилади для створення необхідного режиму освітлення в приміщеннях різного призначення:

  • промислово-виробничих цехах;
  • лабораторіях;
  • складах і підсобних приміщеннях;
  • громадських об'єктах;
  • навчальних закладах;
  • їдальнях, кафе, ресторанах, барах.

Надзвичайно важливою характеристикою світлодіодних світильників є те, що вони створюють стабільний світловий потік, сприяючи оптимальній передачі кольорів та збереженню здоров'я очей. Це принципово необхідно для навчальних класів, виробничих приміщень, офісів. Окрім того, не виділяючи ультрафіолету, такі світильники не псують поверхню речей, не сприяють вигоранню тканин, меблевого оздоблення тощо. LED-світильники заслужено вважаються освітлювальним обладнанням нового покоління.

Економічність - важлива перевага світлодіодного освітлення

Не менш значиму роль у зростанні популярності цього виду освітлювального обладнання відіграла і його порівняна економічність. Енергозатратність світлодіодних світильників достатньо низька, що особливо важливо для виробничих підприємств та громадських установ.

Наскільки вигідним є LED-освітлення при його використанні на промислових об'єктах, можна дізнатися на сайті виробника: http://vtnled.com/svitlodiodne-promislove-osvitlennya. Тут же можна ознайомитися з асортиментом та технічними можливостями світлодіодних світильників, що випускаються і реалізуються за конкурентними цінами вітчизняним підприємством "ВТН".