Останнім часом стала дуже популярною меблі-трансформери. А для деяких людей це вже невід'ємна частина інтер'єру. Меблі-трансформери мають широкий асортимент. Найбільш популярні серед покупців таких меблі як - шафа ліжко трансформер, ціна залежить від габаритів та типу матеріалу.

Для здійснення правильного вибору при купівлі ліжка необхідно розглянути усі плюси і мінуси ліжок-трансформерів :

Найголовніша перевага подібних меблів - це економія місця в кімнаті. Вона відразу стає просторіше і світліше. Ліжко-трансформер стане ідеальним рішенням для володарів малогабаритних квартир. Але треба пам'ятати, що такі меблі коштують недешево. Ліжка-трансформери, поза сумнівом, функціональні. Завдяки ним одну кімнату можна використати в декількох цілях. Вдень вона може бути вітальнею або бібліотекою, а увечері перетворюватися на комфортну спальню. Але якщо ви часто буваєте удома і любите повалятися перед телевізором, то ліжко-трансформер не стане кращим варіантом для вашої квартири. Адже кожного разу, коли потрібно буде кудись сісти, доведеться постійно розкладати ліжко-трансформер, що, природно, незручно. З цієї причини такі ліжка ще не дуже популярні в нашій країні.

Для тих, хто цінує комфортну обстановку і стежить за здоров'ям, ліжко-трансформер підійде ідеально. Адже майже усі відкидні ліжка мають у своїй комплектації ортопедичний матрац.

Ліжко-трансформер обов'язково сподобається естетам. Воно легко вписується в дизайн кімнати і не виділяється серед інших меблів. Таке ліжко стане кращим компромісом між комфортом і естетикою.

Якщо вам здається, що відкидне ліжко складне у використанні, ви помиляєтеся. Нею легко і зручно управляти. Навіть дитина зможе скласти і розкласти ліжко-трансформер. Щоб перетворити шафу на ліжко, треба тільки потягнути за спеціальну ручку, і зручне спальне місце буде повністю у вашому розпорядженні. Матрац і постільне приладдя утримуються на ліжку за допомогою довгих ременів, тому при підйомі він не впаде.

Потрібно пам'ятати, що не усі виробники випускають якісні ліжка-трансформери. Тому не варто економити на надійності і безпеці - потрібно довіряти професіоналам.

Також необхідно знати ще одну важливу деталь про установку ліжок-трансформерів. Стіна для основи такого ліжка має бути капітальною, інакше вона може просто не витримати навантаження. Перед встановленням шафи-ліжка потрібно укріпити стіну.