• Головна
  • "Єдиною підставою для припинення соціальних виплат є втрата статусу ВПО" - Андрій Рева
11:19, 6 липня 2016 р.

"Єдиною підставою для припинення соціальних виплат є втрата статусу ВПО" - Андрій Рева

Останнім часом усі переселенці занепокоєні виплатами адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також втратою статусу переселенця. На питання, в якому разі втрачається статус переселенця, а із ним і всі виплати прокоментував Міністр соціальної політики Андрій Рева. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

Людина, котра переїхала на підконтрольну Україні територію, може абсолютно спокійно пересуватись і цією територією, і тією, що її змушена була покинути. У цьому праві переселенця ніхто не може обмежити.

„Статус внутрішньо переміщеної особи втрачається тоді, коли людина перебувала два місяці на непідконтрольній Україні території. Це передбачено законом про внутрішньо переміщених осіб. Але якщо переселенець має вагомі причини й повідомив про свій від’їзд на окуповану територію органи соціального захисту, то тоді він там може бути без втрати статусу ВПО до 90 днів. А єдиною підставою для припинення соціальних виплат є втрата статусу ВПО. Щодо виплат, що здійснюються на території окупованого Донбасу й називаються „пенсіями”, ми їх як пенсії не розглядаємо”, - наголосив Міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Переселенці #виплати #ВПО #втрата #статус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...