• Головна
  • В Дружківці молодь може отримати по 20 тисяч гривень
20:01, 5 лютого 2017 р.

В Дружківці молодь може отримати по 20 тисяч гривень

Громадська організація "Фонд розвитку громади" оголошує про прийом заявок на участь у програмі малих грантів від Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для заохочення і підтримки громадської активності молоді.

Про це повідомляє "Фонд розвитку громади" на своїй сторінці у Фейсбук.

У програмі малих грантів можуть взяти участь як зареєстровані молодіжні громадські організації та об'єднання, так і ініціативні групи. В рамках програми будуть виділені кошти для реалізації молодіжних проектів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу, залучення до моральних і культурних цінностей, розвиток масового спорту серед молоді, збереження природи та екологічне виховання, розвиток волонтерства ті інші види діяльності, спрямовані на підвищення активності молоді у вирішенні суспільних і молодіжних проблем.

Організація або ініціативна група, яка бажає взяти участь в програмі, направляє короткий опис свого проекту, заповнивши бланк заяви за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Успішні пропозиції отримують фінансування у вигляді оплати витратних матеріалів для діяльності в сумі до 20 тис. грн. Загальний бюджет конкурсу – 350 000 грн. Перший тур прийому заявок – до 19 лютого, другий тур - до 16 квітня.

Вимоги до отримання фінансування:

• Заявки на проведену раніше діяльності або понесені витрати, не приймаються.
• Малі гранти не призначені для покриття поточних операційних витрат організації-заявника.
• Діяльність, на виконання якої було виділено грант, повинна початися протягом 10 днів після отримання листа-підтвердження, і завершитися в терміни, достатні для підготовки та подання підсумкового звіту.
• Ніяких обмежень по кількості заявок від ОДНІЄЇ організації-заявника немає. Однак програма дозволяє заявнику одночасно мати тільки один активний грант, ніякі додаткові малі гранти не будуть надаватися.

Під час конкурсного розгляду будуть враховуватися:

- Актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект, відповідність цілям і пріоритетам конкурсу;
- Реалістичність, креативність, конкретність і досяжність результатів;
-Оригінальний запропонованого вирішення проблеми;
- Ефективність використання ресурсів проекту;
- Залучення до проекту інших людей.

Хто може взяти участь у проекті: групи молодих людей у віці від 10 до 24 років, які проживають на території Донецької області в містах: Краматорську, Дружківці, Костянтинівці та Костянтинівському районі, Торецьку, Бахмуті та Бахмутському районі, Авдіївці та Ясинуватському районі.

З запитаннями звертайтесь за телефоном: +380505011967 Ломакіна Юлія.

1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проект #ЮНІСЕФ #молодь #гранти #розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...