• Дружківська міськрада привітала наших важкоатлетів із перемогою у Чернігові
08:15, 8 лютого 2017 р.

Дружківська міськрада привітала наших важкоатлетів із перемогою у Чернігові

Протягом чотирьох днів у Чернігові близько 200 спортсменів з 22 областей країни змагалися за перемогу та путівки на чемпіонат Європи з важкої атлетики. За традицією національні змагання важкоатлетів вже п’ятий рік поспіль проходять у Чернігові на базі Олімпійського навчально-спортивного центру.

Про це повідомляє офіційний сайт Дружківської міської ради.

Щороку турнір збирає  найсильніших спортсменів країни, у числі яких переможці та призери чемпіонатів Європи та світу, учасники Олімпійських ігор, чемпіони країни. Не оминули увагою чемпіонат і спортсмени Дружківки, вкотре довівши право стояти на п’єдесталі перемоги, виборовши   «срібло»  та «бронзу».

Дружківчанка Надія Єфімчук  у ваговій категорії 53 кг із результатом у сумі двоборства 164 кг здобула «срібло». Бронзовими призерами стали  Олена Коханенко (у в/к 69 кг із результатом у сумі двоборства 200 кг),  Олександр Гладиш ( у в/к 85 кг із результатом у сумі двоборства 298 кг).

Четверті місця посіли ще 3 наших спортсмена: Анастасія Паніматченко (у в/к 58 кг із результатом у сумі двоборства 148 кг),  Арсен Погосов (у в/к 69 кг із результатом у сумі двоборства 268 кг),  Ігор Обухов (у в/к 85 кг із результатом у сумі двоборства 330 кг (за перезаліком).

Вперше змагання відбувалися за новими правилами: зрівнялася кількість вагових категорій у чоловіків та жінок. Згідно політики гендерної рівності, замість категорії понад 75 кг жінки  змагалися у двох вагових категоріях до 90 кг та понад 90 кг. Також для всіх важкоатлетів відмінено правило переваги спортсмена за власною вагою. Наразі, перемагає не той спортсмен, який має меншу власну вагу, а той,  який перший підняв заявлену вагу на змаганнях.

- Вітаємо з перемогою, - говориться на сайті міської ради.