• Головна
  • В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста
19:40, 8 лютого 2017 р.

В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста

6 та 7 лютого в Дружківці, представники та учасники "Волонтерського Агітпотягу Єднання "Труханівська Січ" з Дружківки, серед яких - волонтери, представники місцевого відділу освіти, учні шкіл, а також команда з дружківського технікуму ДтДДМА провели патріотично-виховні заходи в школах міста. Заходи відбуваються  для учнів 10 - 11 класів шкіл міста та триватимуть до 27 лютого.

Про це повідомляє на свої сторінці у Фейсбук громадський активіст та волонтер з Дружківки Сергій Чабар.

Як розповів Сергій Чабар в коментарі 06267.com.ua патріотично-виховні заходи були організовані ним спільно з громадським активістом, народним Героєм України, учасником "Волонтерського Агітпотягу Єднання "Труханівська Січ" Анатолієм Водолазьким, а сам захід відбувся за підтримки відділу освіти Дружківської міської ради.

За словами Сергія Чабаря, програма виховного заходу для школярів Дружківки включала в себе розмову про Україну, її географічне положення та красу, багатогранність та культуру різних областей. Все це було продемонстроване за допомогою світлин, відео та розповідей-коментарів учасників патріотичного агітпотягу. 

Під час заходу активісти говорили зі школярами і про навчальні заклади. Їх багатонаправленість, різноманіття у різних регіонах України. Розповідали та демонстрували школярам за допомогою світлин, а також буклетів та книжок наданих дружківським активістам у різних куточках Країни під час подорожі Україною агітпотягу "Труханівська Січ". 

Говорили і про Небесну Сотню та Героїв АТО, демонстрували школярам світлини з Меморіалів пам'яті. Відбулаля також і розмова на тему дискусій, на тему важливості вміння висловлювати свої думки у будь-якому суспільстві, а також вміння ці думки відстоювати у суперечках. 

Презентували також  і програму наступного, 5-го патріотичного агітпотягу - його маршрут, концепцію та теми. Це надзвичайно зацікавило учнів, які забажали вирватися із "зони комфорту" та взяти участь у такій цікавій подорожі цілою Україною. 

"Під час всієї зустрічі лейтмотивом проходить тема самостійності, проявлення активної громадської позиції, відповідальності за себе, за своїх близьких та за країну в цілому. Ми, ті, кому за 30, навряд чи встигнемо і зможемо завершити початі зміни, ми тільки закладаємо фундамент, а весь вантаж будівництва країни ляже на ваші молоді плечі. І те, в якій Україні ми будемо жити, залежить, в тому числі, і від вас самих", - пише активіст Сергій Чабар на своїй сторінці у Фейсбук.

В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-1
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-2
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-3
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-4
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-5
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-6
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-7
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-8
В Дружківці волонтери агітпотягу "Труханівська Січ" проводять патріотичні заходи в школах міста, фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чабар #Водолазький #агітпотяг #Січ #Труханів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...