• Головна
  • ДПІ у м.Дружківці запрошує громадян приєднатися до щорічної кампанії декларування доходів
15:52, 10 лютого 2017 р.

ДПІ у м.Дружківці запрошує громадян приєднатися до щорічної кампанії декларування доходів

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – Кодекс) громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи, розподіляються на дві категорії: осіб, які зобов’язані подавати річну декларацію, та осіб, які мають право подати декларацію добровільно. Для різних категорій фізичних осіб встановлено різні граничні строки подання декларацій:

для громадян і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які зобов’язані подати декларації – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017.

для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017;

для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня (включно) наступного за звітним податкового року;

для платників податку - резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, – не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. Для подання податкових декларацій в електронній формі потрібно отримати безкоштовний електронний цифровий підпис в найближчому рункті реєстрації користувачів за адресою: м.Краматорськ, б.Машинобудівників, 22, тел. для довідок (06264) 7-43-87.

У разі необхідності платники можуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації в Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Дружківці за адресою вул.Соборна, 26, тел.для довідок (06267) 45601, (06267) 4-56-13.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#налоговая #отчетность #налоговаяотчетность #декларированиедоходов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...