![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
22:26, 13 лютого 2017 р.
В Дружківці "Ліа майбутніх поліцейських" приєдналася до флешмобу на підтримку українських військових
Найактивніші учасники молодіжного руху «Ліга майбутніх поліцейських» Дружківки, долучились Всеукраїнської акції та взяли участь у 22 Pushup Challenge, мета якого – підтримати учасників бойових дій, які стикаються з посттравматичним синдромом.
Про це повідомляє прес-служба поліції Дружківки.
Лігівці Дружківки прийняли «естафету» від юнаків Краматорська та передали її своїм товаришам із Олександрівки.
Зібравшись вихідними у спортивній залі однієї зі шкіл, з приводу підтримки військових та популяризації спорту і здорового способу життя в підростковому суспільстві, лігівці вирішили спробувати свої сили та взяли участь у флешмобі "22 віджиманнями".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...