![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
14:14, 28 квітня 2017 р.
Рятівники Донецької області попереджають
![Рятівники Донецької області попереджають Рятівники Донецької області попереджають](/dist-assets/images/cap.jpg)
Напередодні святкових днів рятувальники Донецької області інструктують громадян щодо безпеки.
Наближаються травневі свята. Тепла й сонячна погода сприятиме тому, що багато людей будуть відпочивати на природі, біля водоймищ. У зв’язку з цим, 27 квітня рятувальники 25 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області звертаються до мешканців та гостей Мангушського району і закликають дотримуватися заходів безпеки під час святкування травневих свят.
Перш за все, в лісопаркових зонах категорично заборонено розводити вогнища, кидати непогашені недопалки або сірники, не залишайте багаття без нагляду, збираючись з лісу до дому залийте багаття водою.
Порушення цих вимог - може призвести до пожежі та непередбачуваних наслідків. Під час відпочинку біля водоймищ, не намагайтесь купатися після вживання алкоголю - це небезпечно. Взагалі, заходити у воду ще неможна, бо вона досить холодна та може викликати судому.
Безпечних вам свят.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...