• Головна
  • Дружковская общественная организация "Громадський патруль" требует отменить конкурсный отбор директора школы №17
15:41, 14 листопада 2017 р.

Дружковская общественная организация "Громадський патруль" требует отменить конкурсный отбор директора школы №17

Дружковская общественная организация "Громадський патруль" требует отменить конкурсный отбор директора школы №17

Сегодня, 14 ноября, Дружковская общественная организация "Ініціативний рух "Громадський патруль" направила обращение на имя Дружковского городского головы Валерия Гнатенко, начальника городского отдела образования Светланы Лазебник, а копию обращения - директору Департамента образования и науки Донецкой облгосадминистрации Надежде Оксенчук, с требованием отменить решение о проведении конкурсного отбора на должность директора опорной школы №17, так как, сказано в Обращении, нет законных оснований для проведения подобного конкурса.

Редакция сайта 06267.com.ua получила в распоряжение текст данного Обращения, с которым предлагаем познакомиться нашим читателям.

Звернення

Громадська організація "Ініціативний рух "Громадський патруль" звертається з вимогою скасувати рішення про призначення конкурсного відбору на посаду керівника опорної школи, оскільки немає законних підстав для призначення конкурсу. Пункт 2 Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 777 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. № 79) , містить вичерпний перелік можливих засновників освітнього округу, опорного закладу та його філій - засновниками можуть бути:

представницькі органи місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад

районні ради (далі - засновники).

Інформуємо, що Дружківська міська рада не є представницьким органом місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади, оскільки в Дружківці ще не створено об’єднаної територіальної громади.

Також Дружківська міська рада не належить до категорії районних рад.

Окрім того, відповідно до Порядку призначення на посаду керівника опорної школи комунальної форми власності у м.Дружківка , затвердженого рішенням виконавчого комітету Дружківської міської ради від 06.07.2016 № 270, Підставами для прийняття рішення відділу освіти про проведення конкурсного відбору є:

- створення опорної школи;

- прийняття рішення щодо припинення (розірвання) трудового договору (контракту) з керівником навчального закладу.

Інформуємо, що відповідно до Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 777, Дружківська міська рада не входить в число тих установ, які мають право бути засновником опорної школи.

Також в цій школі є законно призначений директор, з яким не припинено трудовий договір (контракт).

Тобто, жодної з умов, необхідних для прийняття рішення про конкурс, не дотримано.

Громадська організація "Ініціативний рух "Громадський патруль" звертає вашу увагу на грубі порушення законодавства при призначенні конкурсу і вимагає скасувати конкурс, як такий, що призначено всупереч законодавству України. У разі неправомірного проведення конкурсу залишаємо за собою право оскаржувати його результати.

Відповідь просимо надати на електронну адресу [email protected], а також на адресу: 84207, м. Дружківка, вул. Матросова, 14/8, Ініціативний рух “Громадський патруль”.

14.11.2017

Голова правління Д. І. Миронов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружковка #конкурс #должность #директор #опорная #школа #17 #обращение #требование #отмена #организация #Громадскький #патруль
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...