![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
09:10, 25 січня 2018 р.
Повна тиша у зоні АТО 23 січня. Чому не стріляли?
У одній з попередніх публікацій ми повідомляли про те, що 23 січня у зоні АТО вперше за тривалий час не було зафіксовано обстрілів позицій Збройних Сил України. Це дало можливість військовим відбудувати зруйновану інфраструктуру, укріпити позиції та провести розмінування. Та чому припинився вогонь?
![Похожее изображение Похожее изображение](/dist-assets/images/cap.jpg)
Похожее изображение
Як відомо, вже давно та не одноразово діють Мінські домовленості, які, за інформацією штабу АТО, українська сторона суворо дотримується, чого вони не можуть сказати про "Л-ДНР". Раптово обстріли стихли.
Спікер Міністерства Закордонних Справ України висунула свою версію, чому на Донбасі не лунали постріли саме 23 січня:
На Донбасі не відбувається порушень припинення вогню 23.01, бо в Україні К.Волкер. Кожен крок на Донбасі контролюється Росією, яка хоче усіх обдурити.
Курт Волкер, спеціальний представник США по питанням України, прибув у Київ 23 січня, аби зустрітися з президентом Петром Порошенко та представниками МВС. Також Волкер планував відвідати Донбас, та погодні умови заважили цьому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...