• Головна
  • Получен ответ от Дружковского горсовета на петицию с требованием ремонта детского отделения стоматологической поликлиники
13:01, 26 січня 2018 р.

Получен ответ от Дружковского горсовета на петицию с требованием ремонта детского отделения стоматологической поликлиники

Получен ответ от Дружковского горсовета на петицию с требованием ремонта детского отделения стоматологической поликлиники

Ранее мы уже сообщали о том, что на сайте «Розумне мiсто Дружкiвка» была опубликована петиция с требованием к городской власти изыскать средства на ремонт и приобретение специального оборудования в детском отделении городской стоматологической поликлиники.

Петиция, автором которой был дружковский активист Денис Миронов, набрала в течение установленного срока необходимое количество электронных подписей (175), чтобы быть рассмотренной городской властью.

Получен ответ от Дружковского горсовета на петицию с требованием ремонта детского отделения стоматологической поликлиники, фото-1

В настоящее время получен официальный ответ на петицию за подписью секретаря Дружковского городского совета Ирины Бучук. Ответ опубликован на сайте «Розумне мiсто Дружкiвка».

Предлагаем вниманию читателей познакомиться с текстом ответа:

Відповідь Дружківської міської ради щодо петиції "Обладнання та ремонт Дитячого відділення Стоматології"

Розглянувши Вашу петицію від 15.01.2018 виконком міської ради повідомляє, що на момент її надання комунальною медичною установою «Стоматологічна поліклініка» за кошти місцевого бюджету в грудні 2017 року вже була придбана стоматологічна установка Siger U100 вартістю 99,59 тис. грн., для дитячого стоматологічного кабінету, та замінена підлога на новий лінолеум в двох кабінетах, де надається стоматологічна допомога дитячому населенню, вартість склала 7 тис. грн.

Ще влітку 2017 року, комунальна медична установа «Стоматологічна поліклініка» надавала заявку на участь в конкурсі благодійних проектів 2017 року POMOGATOR «Сучасна дитяча стоматологія – єдина у місті для дітей», проект передбачав придбання та установку в дитячому відділенні КМУ «Стоматологічна поліклініка» двох сучасних стоматологічних установок з компресором та додатковим обладнанням і устаткуванням, а також проведення капітального ремонту у відділенні, але, нажаль, не був відібраний для реалізації.

Існує дві бази інвестиційних проектів міста для перегляду інвесторів: UkraineInvest та Інтерактивна карта Донецької області, до яких включені проекти комунальної медичної установки «Стоматологічна поліклініка».

Розгляд Вашої петиції був проведений на засіданні депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології 25.01.2018 року. За результатами розгляду було прийнято рішення запропонувати міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради клопотати перед міським головою про включення до Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік заходів щодо придбання стоматологічної установки Siger U100 для КМУ «Стоматологічна поліклініка» та проведення ремонтів двох дитячих стоматологічних кабінетів. Продовжити роботу щодо залучення грантових коштів на зазначені заходи.

Робота в даному напрямку триває.

Секретар міської ради І.О. Бучук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружковка #ответ #исполком #петиция #требование #ремонт #дети #отделение #стоматология #поликлиника
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...