ДСНС у Донецькій області запрошує на навчання майбутніх рятувальників

Робота пожежника-рятувальника чи не одна з найнебезпечніших, бо рятівники працюють в екстремальних умовах по багато годин поспіль у будь яку погоду. Та без цієї роботи іноді неможливо врятувати життя людини, адже рятувальник може як винести з палаючого будинку дитину, так і витягнути з холодної ополонки потопаючого.

Але для впевненості у своїх знаннях та силах, рятувальникам необхідно, перш за все, пройти професійну підготовку, аби оволодіти цією особливою професією. Це забезпечують декілька навчальних закладів України, серед яких:

  • Національний університет цивільного захисту України;
  • Академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля;
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності;
  • Вінницьке вище професійне училище Львівського інституту безпеки життєдіяльності.

Наразі, шостий Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводить набір кандидатів на денну бюджетну форму навчання, яке проходить чотири роки у вищих навчальних закладах за різноманітними спеціальностями.

До всіх вказаних закладів приймаються молоді люди віком 17 — 25 років, фізично здорові та з повною загальною середнею освітою. Курсантам пропонується безкоштовне проживання, харчування, форменне обмундирувння та грошове утримання. Після закінчення навчання випускники отримують звання «лейтенант служби цивільного захисту» та гарантовано працевлаштовуються.

За детальною інформацією можна звертатися за адресою: м. Словʼянськ, пров. Мартиненко, 1. Тел. 2-34-15; +38 095 80 765 81; +38 063 97 567 55

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов