![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
14:46, 26 квітня 2018 р.
До уваги керівникIв підприємств
![До уваги керівникIв підприємств До уваги керівникIв підприємств](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відділ статистики у місті Дружківці повідомляє, що в органах державної статистики України існує система приймання електронної звітності засобами телекомунікаційного зв'язку, яка спрощує процедуру подання статистичної та фінансової звітності.
Електронною адресою приймального шлюзу системи електронної звітності Держстату України є [email protected]
Більш детально з інформацією щодо електронної звітності, повним переліком форм звітності та переліком форм звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді, можна ознайомитись у розділі «Електронна звітність» на веб-сайтах Головного управління статистики у Донецькій області: www.donetskstat.gov.ua та Держстату України: www.ukrstat.gov.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...