• Головна
  • В Україні новонароджених немовлят забезпечать бебі-боксом
17:13, 30 травня 2018 р.

В Україні новонароджених немовлят забезпечать бебі-боксом

В Україні новонароджених немовлят забезпечать бебі-боксом

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про те, що держава має намір забезпечити той вимір щастя, який потрібен для збільшення народжуваності, підтримки материнства та дитинства.

Таким чином Урядом було винесене рішення, які стануть поштовхом розвитку дитинства у країні.

«Важливо, аби наші діти були щасливими. І вимір щастя залежить від дорослих. Важливо пам’ятати, що треба сформувати середовище, яке дасть кожному можливість розвитку. Українців повинно бути більше, і більше щасливих», - сказав Володимир Гройсман.

Планується ввести традиціюм забезпечення новонароджених спеціальним бебі-боксом, в якому буде зібрано речі, потрібні для перших тижнів життя немовляти. «Кожна дитина отримає від держави бебі-бокс, зібраний з любов’ю, аби на перших етапах життя у мами було все, аби доглядати дитину. Це традиція, яку ми запроваджуємо для підтримки народжуваності. Сотні тисяч родин отримають таку додаткову цільову підтримку», - сказав Прем’єр-міністр.

Ще одним важливим рішенням стало створення поняття "муніципальної няні". Оплата її послуг буде частково компенсована з бюджету, а реалізація запланованого почнеться з січня 2019.

Урядовий портал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #діти #Уряд #допомога #батьки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...