• Головна
  • Субсидії на встановлення лічильників
11:31, 28 жовтня 2018 р.

Субсидії на встановлення лічильників

Субсидії на встановлення лічильників

Уряд встановив, як виплачуються субсидії на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 р. № 876.

Так, субсидії надаються, виходячи з розміру встановлених органом місцевого самоврядування внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку у відповідному будинку, що сплачуються споживачами комунальних послуг та власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системи опалення та/або гарячого водопостачання. Ця частина постанови набирає чинності з дня її опублікування

Також, актом передбачається установити, що субсидії на плату за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, надаються в межах граничного розміру плати за абонентське обслуговування, визначеного відповідно до статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Ця норма набирає чинності з 1 травня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #субсидії #лічильники #закон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...