• Головна
  • День весняного рівнодення. Дата, прикмети і поради
17:43, 20 березня 2019 р.

День весняного рівнодення. Дата, прикмети і поради

День весняного рівнодення. Дата, прикмети і поради

20 березня о 23:58 відбудеться День весняного сонцестояння.

Тривалість дня і ночі зрівняється. Така астрономічна подія відбувається кожного року. Навесні день починає збільшуватися, ніч скорочуватися, а погода стає теплішою.

У цей день астрологи відзначають астрологічний Новий Рік (Сонце починає входити в перший градус Овена). День весняного рівнодення 2019 – це потужний заряд енергії, сили думок і бажань. Саме в цей день людина може втілити у своє життя найзаповітніші мрії та бажання. 

Окрім звичайного пояснення того, що день починає ставати довше, багато людей  вважають цей день магічним. Із зазначеним днем пов'язані численні народні перекази, прикмети, звичаї, традиції, містичні повір'я, природні процеси та інші цікаві явища.

Які є прикмети на День весняного рівнодення:

– У весняне рівнодення слов'янські народи відзначали свято Жайворонка. Головною традицією цього дня була випічка булочок "куликів" у формі пташок, які символізували прихід тепла. За прикметою, булочки треба дарувати дітям, щоб вони своєю радістю закликали весну. Якщо крихти розвіяти над полем – рік буде врожайним.

– Щоб весь рік бути здоровим, зранку в день рівнодення потрібно облитися холодною водою.

– На весняне рівнодення можна обійти всі кімнати в будинку із запаленою свічкою – чиста вогняна стихія захистить простір від негативної енергетики.

– Щоб позбутися від тривог, слід записати всі погані думки і переживання на папері, а потім спалити і розвіяти попіл за вітром.

Існують і астрологічні поради, що стосуються дня весняного рівнодення.

- Не спрямовуйте свій час і сили на порожні розваги і безглузді дії. Чітко визначте свій план дій на майбутнє.

- Не варто з'ясовувати стосунки. Уникайте конфліктів і дотримуйтеся нейтралітету у всьому. Інакше негативна енергія направить свою руйнівну силу на ваші майбутні цілі.

- Очистіть свій будинок і думки від негативу і сміття. Проведіть генеральне прибирання, не шкодуйте викинути все накопичене роками сміття. Воно буде тягнути вас назад і перешкодить майбутнього розвитку.

- Відпустіть всі образи і припиніть копатися в зроблених помилках. Їх вже не виправити. Вибачте всіх, хто зробив вам боляче, і себе самого. Робити помилки нормально, але важливо їх більше не допускати.

Запускаємо весну в наші будинки і серця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #рівнодення #весна #весняне рівнодення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...