блог
12:30, 30 березня 2019 р.

Чому я піду на вибори (блог)

блог
Чому я піду на вибори (блог)

Навіщо мені ходити на вибори, якщо за нас і так там впораються?

Чули таке? І я чула. І кожен раз дивуюсь. Як можна так сильно себе знецінювати? Забити на свої права і обов’язки. А потім нити, що "я цього Президента не обирав".

31 березня Україна обиратиме голову держави. Як думаєте, який процент відвідування буде в цьому році? Ну, якщо не рахувати мертвих людей, яких все ж таки внесли у списки виборців.

Якось я працювала на місцевих виборах, там середній вік виборців складав близько 70 років. А відсоток явки був приблизно 23%. А потім всі навколо ходили і говорили, що вони нікого не обирали. Ну і чиї це проблеми? Ах так, наші, тих, хто турбується за місто, область, регіон, країну.

Більшість людей, говорячи про те, що не підуть на вибори, керуються тим, що їх думка нічого не важить і не буде врахована. Маючи на увазі фальсифікацію, порушення. Але давайте подумаємо. Які бюлетені використовують для махінацій? Правильно - пусті. Це ті бюлетні, які залишилися від людей, що вирішили не приходити на вибори. Так-так, саме через те, що ви не ходите на вибори, ваш голос використовують ті, хто порушує закон. 

Все дуже просто:

Прийшов на вибори - використав свій бюлетень - висловив своє бажання - ваш голос не використають інші.

Не прийшов на вибори - залишився пустий бюлетень - ти не використав свою можливість висловити думку - за тебе вирішуватимуть інші.

І це я взагалі мовчу про те, що висловити свою думку і віддати свій голос кандидату в Президенти - це обов’язок кожного відповідального українця.

Чому я піду на вибори (блог), фото-1

Друга причина, чому я піду на вибори - я поважаю себе і свої права. Президента України обирає український народ. І я є його частиною. Тому проголосувати - моє право і мій обов’язок. Але тільки тоді, коли кожен українець, який має право голосу, чесно прийде на виборчу дільницю і проголосує за свого кандидата, ми зможемо побачити реальну картину волевиявлення людей. Зараз, на жаль, процент відвідування виборів катастрофічно низький.

Третя причина - я дійсно хвилююсь за своє майбутнє. Ні, я не поїду з країни, якщо вибори переможе не той кандидат, за якого я голосувала. Так, я вивчала програми кожного з них. Так, я обиратиму того кандидата в Президенти, чия програма особисто для мене виглядає реально і достойно. Так, я обираю того, чиї дії і думки близькі для мене. І раджу робити це кожному. І зараз не важливо, якого кандидата ви підтримуєте. Кожна людина має свої вподобання, і я буду тільки рада, якщо ви прийдете і висловите своє побажання.

Так от, заради того, щоб надалі жити у своїй країні. Щоб навчитись нарешті нести відповідальність за свої дії, щоб не нити "за мене все вирішили", я йду на вибори 31 березня.

А ви?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #вибори #вибори президента #вибори 2019 #вибори в Україні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...