• Головна
  • Як гвардійці створюють родинну атмосферу у польових умовах
09:06, 17 травня 2019 р.

Як гвардійці створюють родинну атмосферу у польових умовах

Як гвардійці створюють родинну атмосферу у польових умовах

Прислів’я «не місце красить людину, а людина місце» про справжніх господарів, для яких праця та атмосфера навколо них – найважливіший фактор.

Гвардійці, які виконують завдання в ООС, приїжджаючи на ротацію, змінюють звичний комфорт – на польові умови, сімейний затишок – на військове братерство, мирне життя – на загрозу та небезпеку.

Місця, де несуть службу нацгвардійці, дійсно побудовані з «нуля». Аби обладнати житлові, технічні та спеціальні об’єкти, потрібно мати хист та вмілі руки. Окрім приміщень є й прилегла територія, порядок на якій підтримується постійно. Бійці намагаються зробити свою службу більш комфортною, не зважаючи на цілодобове виконання бойових завдань.

На одному з ВОПів на Луганщині бійці, навіть, посадили маленький город. Вирощують зелень, редис та кабачки. Насінням поділилися фермери з сусіднього села, які допомагають бійцям. Інвентар вони зробили вже самі. Ми зустрілися з бійцями під кінець їх ротації, коли до збору врожаю було ще далеко.

Питаю:

 - Що буде з городом, коли ви поїдете?

Відповідають:

- Ну як що, приїдуть наші хлопці після нас. Це для них.

В тім, що атмосферу створюють люди, ми переконалися вже на сусідньому ВОПі, де несе службу музикант оркестру 5 Слобожанської бригади. Він має вищу музичну освіту. До відрядження в ООС він також взяв з собою гітару, адже без музики життя не уявляє. У час відпочинку побратими збираються, аби послухати улюблені пісні.

Де б не служили наші бійці, біля них прибиваються коти та собаки – улюбленці гвардійців. Вони стають їм помічниками.

Ігор Рябко на ВОПі кухар. Його дуже любить кішка Маруся. Вона ходить на «полювання» і ловить мишей. Юрій Капраненко та собака Чуча разом ходять патрулювати позиції.

«Чуча завжди на сторожі, і чує коли з’являються чужі», - каже Юрій.

Сезон кіно просто неба розпочато (навіть у прифронтовій зоні), подекуди хлопів радує «Кінотеатр під зорями». Нещодавно для гвардійців на Луганщині пройшов кінопоказ фільму «Кіборги. Герої не вмирають» просто неба. Кіносеанси здійснюються за допомогою польової клубної машини, що відправляється на об'єкти кожні вихідні.

Всі ці маленькі спільні радощі разом із виконанням повсякденних завдань створюють сімейну і дружню атмосферу. Як говорять самі військові: «На війні оголюються справжні риси характеру. На війні ти розумієш хто друг, хто ворог. На війні ти отримуєш справжніх друзів, готових врятувати, підтримати та допомогти без користі для себе. І тоді друг стає побратимом».

На війні ти сам піклуєшся про слабших, захищаючи їх від непогоди та негаразд. На війні ти отримуєш справжню школу життя, переоцінюєш людські цінності та насамперед себе.

Діана Краснікова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #Дружковка #Константиновка #новости #ООС #военнослужащие #ВСУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...