• Головна
  • У Дружківці розповіли про справжній «вік щастя» (ФОТО)
09:40, 1 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У Дружківці розповіли про справжній «вік щастя» (ФОТО)

У Дружківці розповіли про справжній «вік щастя» (ФОТО)

У приміщенні Дружківського молодіжного центру "Леся Хаб" 30 серпня пройшла зустріч активної спільноти Дружківки та Слов'янська. Цих людей поєднало те, що більшість з них подолали віковий бар’єр у півсторіччя.

Україна входить до числа тих європейських країн, у яких населення пенсійного віку складає значну частину і відношення до цих людей в суспільстві як до людей "похилого" віку. Держава пропонує літнім людям лише соціальний захист та пенсійне забезпечення.

У Дружківці розповіли про справжній «вік щастя» (ФОТО), фото-1

Згідно з профілем громади, який створено за участю робочої групи активістів протягом 2018-2019 років за підтримки ПРООН в Україні, в місті Дружківка проживає 66 641 особа, з них людей літнього віку 14 531.

В багатьох європейських країнах люди поважного віку це "золотий фонд" і там існують цілі програми та стратегіі на рівні держав для поліпшення якості життя людей по виходу на пенсію.

У Дружківці розповіли про справжній «вік щастя» (ФОТО), фото-2

Дивлячись на це, у активних членів громади, виникає необхідність формування комунікативної платформи, яка б дозволила окреслити актуальні питання для людей поважного віку.

В рамках Мотиваційного бізнес-клубу до Дружківки завітала засновниця і керівник ГО Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя" Наталья Бондаренко, яка зруйнувала стереотип «возраста дожитія».

У Дружківці розповіли про справжній «вік щастя» (ФОТО), фото-3

Вона поділилася своїм досвідом, як розкрити і зберегти життєвий потенціал літніх людей та забезпечити їх самореалізацію у всіх сферах життя, як розвивати громадянське суспільство з долученням до цього процессу всіх зацікавлених осіб для захисту прав і свобод літніх людей.

У Дружківці розповіли про справжній «вік щастя» (ФОТО), фото-4

Пані Наталя завітала до Дружківки разом зі своїми коліжанками, які ділились своїми життєвими історіями.

Для гостей була проведена екскурсія по залам Дружківський історико-художній музей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #зустріч #спільнота #люди #вік #півсторіччя #активне життя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...