• Головна
  • Дружківка: Пересування міських автобусів можна буде відстежити за допомогою GPS
09:54, 2 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Дружківка: Пересування міських автобусів можна буде відстежити за допомогою GPS

Дружківка: Пересування міських автобусів можна буде відстежити за допомогою GPS

Кожного року Київський Діалог проводить конкурс малих ґрантів для неприбуткових організацій. Цього разу свої заявки могли подавати учасники та учасниці модульного навчання. Всього було отримано 34 проектні заявки з 26 міст та ОТГ, з яких за результатами оцінювання незалежної конкурсної комісії були відібрано 14 проєктів-переможців.

Серед проектів-переможців є і ініціатива команд «Україна можливостей» та «Нова Дружківка» у партнерстві з Дружківською міською радою.

Проект передбачає підключення автобусів до системи EasyWay – онлайн сервісу, що надає інформацію про рух громадського транспорту в реальному часі.

Раніше ми вже писали про цей додаток, якій вже зараз можна завантажити на свій смартфон.

В рамках проекту передбачається підключення всіх автобусів, які виходять на маршрути у Дружківці, до системи EasyWay – онлайн сервісу, що надає інформацію про всі маршрути та зупинки громадського транспорту, дозволяє спостерігати за пересуванням транспорту в реальному часі завдяки GPS.

Для цього проектом заплановане придбання відповідних GPS-трекерів та їхнє встановлення на всіх автобусах, що курсують містом.

Також громадська організація «Україна можливостей» проведе інформаційну кампанію щодо особливостей використання цього телефонного додатку та його функціональних переваг.

Кампанія буде складатися з розробки та поширення двох відео (соціальної реклами та анімованого ролику) та розміщенням наліпок в автобусах.

Проект буде реалізовано до листопада цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #проект #інтерактив #мобільний додаток #відстеження #пересування #автобуси #gps #реальний час
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...