• Головна
  • Дружківка: Два інклюзивні класи та одну групу відкриють першого вересня для дітей с особливими потребами
18:05, 8 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Дружківка: Два інклюзивні класи та одну групу відкриють першого вересня для дітей с особливими потребами

Дружківка: Два інклюзивні класи та одну групу відкриють першого вересня для дітей с особливими потребами

Протягом 2019-2020 навчального року освітяни міста продовжать роботу у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». На реалізацію даної Концепції з державного бюджету виділено 924 тис. 040 грн., з місцевого – 277 тис. 215 грн.

Для дітей з особливими освітніми потребами у школах №7 та №12 відкриються інклюзивні класи, а у навчально-виховному комплексі №3 - інклюзивна група.

Про це під час засідання виконавчого комітету Дружківської міської ради, що проходило 7 серпня під керівництвом секретаря міської ради Ірини Бучук, доповіла начальник відділу освіти Світлана Лазебник.

Як готувалися освітні установи Дружківки до початку нового навчального року та осінньо-зимового періоду, що вдалося зробити? Саме такі питання обговорювали під час засідання.

Першого вересня свої двері перед юними дружківчанами відкриють десять загальноосвітніх навчальних закладів та три філії, освіту в яких здобуватимуть 5 094 учнів.

За шкільні парти сядуть 520 першокласників та 260 учнів десятих класів.

У десяти дитячих садочках виховуватимуться 1 650 ­­­­­маленьких мешканців міста. А понад 1 500 творчо обдарованих дітей Дружківки матимуть можливість реалізувати свої здібності, відвідуючи дві позашкільні навчальні установи.

Протягом літа у всіх закладах освіти проводилися необхідні ремонтні роботи. Виконувалися протипожежні та техногенні заходи, роботи по ревізії водопровідних та теплових мереж, ремонти навчальних кабінетів, аудиторій, груп, спалень, спортивних та актових зал, шкільних їдалень та харчоблоків.

Увага також приділялася підготовці до опалювального сезону та впровадженню заходів з енергозбереження.

«Така робота має системний характер і вже дає певну економію коштів», - зазначила під час доповіді керівник відділу освіти.

З метою економії енергетичних ресурсів усі заклади забезпечені на 100% лічильниками електроенергії, води, тепловими вузлами.

За рахунок коштів місцевого бюджету зміцнювалася та оновлювалася матеріально-технічна база, здійснювалася повірка лічильників, пусконаладка та промивка системи опалення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #освіта #перше вересня #початок #новий #навчальний рік #відкриття #інклюзивні класи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...