• Головна
  • Переваги лікування наркоманії в наркологічній клініці NewLife (Нове життя)
Реклама
10:48, 7 серпня 2019 р.

Переваги лікування наркоманії в наркологічній клініці NewLife (Нове життя)

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐеÑеваги лÑкÑÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð°ÑкоманÑÑ Ð² наÑкологÑÑнÑй клÑнÑÑÑ NewLife (Ðове жиÑÑÑ)

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐеÑеваги лÑкÑÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð°ÑкоманÑÑ Ð² наÑкологÑÑнÑй клÑнÑÑÑ NewLife (Ðове жиÑÑÑ)

Самолікування залежностей вкрай важке. Це вимагає великих зусиль, а також може бути пов’язане з небезпекою втрати здоров’я чи життя, що є наслідком виведення психоактивних речовин. Люди, залежні від алкоголю, наркотиків чи медикаментів, отримають набагато кращу допомогу від терапевтів, які спеціалізуються на лікуванні залежності https://nc-newlife.com/ua/likuvannya-narkomaniji. Пам’ятайте, що терапія - це метод, який підходить людям, що вмотивовані змінити своє життя і хочуть виграти боротьбу із залежністю.

Відповідний догляд фахівців

Самолікування залежності від наркотиків найчастіше малоефективне і змушує пацієнта втрачати мотивацію та бажання боротися із залежністю. Набагато ефективніше буде довірити проблему фахівцям медичного центру NewLife, які допоможуть вилікувати наркоманію з гарантією. Лікування наркоманії вимагає прийняття правильних рішень щодо лікування. Професійна команда лікарів знає, яка допомога потрібна пацієнтам. Однією з форм лікування є детокс під наглядом фахівців у центрі. Під час його тривалості організм очищається від токсинів, відновлюються також нормальні життєві функції. Під час детоксикації пацієнт проходить медичне спостереження, приймає необхідні вітаміни та мінерали, які допомагають йому відновити фізичне та психічне самопочуття. Детокс з алкоголем та наркотиками може бути небезпечним, якщо проводити їх самостійно, адже різка відмова є загрозою для життя пацієнта.

Групове лікування

Людям, які є залежними, дуже допомагають групові зустрічі в професійному центрі терапії наркоманії. Реабілітація наркоманів часто супроводжуються почуттям нерозуміння з боку оточення та людей, які не борються з подібною проблемою. Можливість зустрітися з іншими пацієнтами зменшує відчуття ізольованості у проблемі та надає підтримку, особливо у періоди сумнівів. Лікування наркоманії за допомогою групової терапії допомагає не тільки вийти із залежності, а насамперед зрозуміти її механізми та підтримує збереження тверезості. Заняття проводяться під наглядом терапевта, який проводить їх таким чином, щоб забезпечити комфорт для всіх учасників, дати можливість вільно висловитись та поділитися своїми сумнівами, досвідом. Терапевтичні групи відрізняються залежно від стадії лікування, вони служать не тільки для виходу із звикання, але і для підтримки наслідків лікування.

Підтримка близьких

Надзвичайно важливим елементом лікування наркозалежності Київ є терапія для людей, які живуть у стосунках із залежними. Приватний реабілітаційний центр пропонує підтримку таким людям, оскільки їх психічне здоров'я також піддається залежності. Допомога психолога може бути їм корисною, коли вони втомилися від безсильних спроб звільнити тих, хто їх хвилює, від залежності. Тривала проблема з психоактивними речовинами означає, що члени сім'ї, друзі та партнери людей, які страждають на залежність, можуть відчувати себе безнадійно і навіть депресивно. Терапевтична група для людей, які живуть з наркоманами, допомагає зрозуміти природу проблеми, навчитися боротися з емоціями, дізнатися сильні та слабкі сторони, опрацювати власний складний життєвий досвід. Терапевтична допомога близьким - надзвичайно важливий момент лікування, яким не слід нехтувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...