• Головна
  • В Дружківці громадські активісти оцінили доступність соцгуртожитку для дітей-сиріт (ФОТО)
16:12, 16 серпня 2019 р.
Надійне джерело

В Дружківці громадські активісти оцінили доступність соцгуртожитку для дітей-сиріт (ФОТО)

В Дружківці громадські активісти оцінили доступність соцгуртожитку для дітей-сиріт (ФОТО)

Доступність соцгуртожитку для дітей-сиріт, який розташований у Дружківці у приміщенні колишньої школи-інтернату №1 (біля соціального містечка), перевірили разом з активісткою громади в рамках проекту «Оцінка фізичної доступності у Дружківці».

Питання доступності будівель і споруд для маломобільних громадян та людей з інвалідністю все частіше привертає увагу громадськості у всьому світі.

Україна як європейська держава також докладає зусиль бути територією рівних можливостей для всіх своїх громадян.

Соцгуртожиток для дітей-сиріт на теперішній час має двох клієнтів з інвалідністю, тому питання доступності не оминуло заклад, примушуючи бути більш інформованими з цього питання, йти у ногу з вимогами сучасного світу.

В Дружківці громадські активісти оцінили доступність соцгуртожитку для дітей-сиріт (ФОТО), фото-1

Протягом червня-серпня поточного року представник соцгуртожитку для дітей-сиріт брала участь у низці заходів у рамках проекту «Оцінка фізичної доступності у Дружківці».

В Дружківці громадські активісти оцінили доступність соцгуртожитку для дітей-сиріт (ФОТО), фото-2

14 серпня до соцгуртожитку завітала громадська активістка Людмила Квітко, яка пройшла навчання щодо доступності, має необхідні навички та знання нових державних будівельних норм, які стосуються пристосування архітектурних споруд до потреб людей з обмеженими можливостями.

На жаль, будівля, яку займає соцгуртожиток, на цей час не пройшла випробування - збудована у середині ХХ сторіччя, вона відповідала лише минулим нормам: поріжки перевищують норму майже вдвічі, відсутні поручні з двох боків, а ті, що є, вищі за сучасну норму.

В Дружківці громадські активісти оцінили доступність соцгуртожитку для дітей-сиріт (ФОТО), фото-3

Не всі невідповідності є критичними та невиправними, потрібно прикласти невеликі зусилля, щоби соцгуртожиток став більш доступним та міг надавати послуги більшій кількості українців.

Завдяки участі у проекті, соцгуртожиток в найближчий час обладнають табличками зі шрифтом Брайля, а реконструкція будівлі, яка відбувається зараз, має створити належні умови для людей з інвалідністю і стати більш доступною для всіх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #суспільство #соцгуртожиток #діти сиріти #доступність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...