![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
09:49, 27 серпня 2019 р.
Надійне джерело
Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО)
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацьк... Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
На День Незалежності України в Краматорську визначили переможців обласного фестивалю «Козацькі розваги».
24 серпня, у День Незалежності України, краматорський парк імені Пушкіна став місцем проведення традиційного обласного фестивалю «Козацькі розваги».
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю..., фото-1 Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За звання найсильніших богатирів регіону боролися 13 команд, які складались із двох спортсменів.
Учасники представляли сім міст Донецької області: Авдіївка, Добропілля (2 команди), Дружківка, Краматорськ (4 команди – «Краматорськ 8.1», «Кордон», «Поліція», «Прикордонники»), Лиман, Покровськ, Слов’янськ (2 команди), а також місто Кривий Ріг Дніпропетровської області.
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю..., фото-2 Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Почесними гостями на святі сили духу, витривалості, надзвичайних фізичних можливостей були голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Точилова, заступник начальника управління – начальник відділу організаційно-кадрової роботи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Горбунов, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко.
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю..., фото-3 Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Богатирі Донеччини змагалися в чотирьох вправах.
У першій, «Вправний майстер», потрібно було підняти воза, завантаженого двома колодами по 70 кг, і змінити колеса.
У другій – перевернути 5 разів на час колесо вагою 300 кг.
У третій, «Евакуатор», – перетягнути автомобіль на відстань 20 метрів.
Завершала фестиваль вправа «Колода»: жим колоди вагою 70 кг максимальну кількість разів за 90 секунд.
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю..., фото-4 Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Впродовж кількох годин на майданчику панувала атмосфера завзятої і безкомпромісної спортивної боротьби.
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю..., фото-5 Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поруч зі змаганнями богатирів Донецький обласний центр «Спорт для всіх» організував низку спортивних активностей для дітей. Хлопці та дівчата визначали кращих у «Козацьких боях», де на спеціалізованому «рингу» за допомогою надувної колоди мали зіштовхнути суперника з підставки, на якій той стоїть, а також залюбки проявляли свої здібності на локації, де потрібно було найвлучніше послати м’яч у ворота, що мали кілька цілей – 3, 6, 9 балів.
Щодо окремих вправ фестивалю «Козацькі розваги», то кращою в «Евакуаторі», «Колесі» та «Колоді» виявилась команда Дружківки, а у «Вправному майстрі» – Добропілля-1.
Загальний підсумок змагань підбивався за сумою очок, зароблених богатирями.
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю..., фото-6 Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Таким чином, перемогу здобули представники Дружківки (65 очок), друге місце посіла команда Добропілля-1 (57 очок), а третьою з результатом 53 очки стала команда «Поліція» (Краматорськ).
![Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю..., фото-7 Богатирі з Дружківки стали переможцями обласного фестивалю «Козацькі розваги» (ФОТО), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Переможці та призери змагань отримали призи від Донецької обласної державної адміністрації, кубки та медалі Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Усі команди-учасники заохотили грамотами та призами від регіонального центру «Спорт для всіх».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...