![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
12:44, 5 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО)
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди істо... Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як ми раніше вже повідомляли, наприкінці серпня співробітники Дружківського історико-художнього музею разом з художником Ніною Василенко розбирали упаковану нею колекцію порцелянових виробів, яка була раніше передана в музей.
На цьому тижні ця робота була продовжена, і нові чудові вироби майстрині з порцеляни поповнили фонди музею.
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-1 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-2 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-3 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Подружжя Василенко – Ніна Іванівна та Юрій Єрмолайович – художники Дружківського фарфорового заводу, на якому працювали з 1978 по 2003 рік, до самого виходу на заслужений відпочинок.
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-4 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-5 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-6 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
За цей час нимі було розроблено та виготовлено чимало взірців справжнього порцелянового мистецтва.
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-7 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-8 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили ф..., фото-9 Дружківка: Нові взірці порцелянового мистецтва поповнили фонди історико-художнього музею (ФОТО), фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
До речі, ті художні вироби з порцеляни, що бачать у холі відвідувачі бібліотеки ім. Лесі Українки та історико-художнього музею у Дружківці з першого дня відкриття, - це також роботи подружжя Василенків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...