![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
14:50, 9 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та дворового футболу (ФОТО)
![У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та дворового... У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та дворового футболу (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
У п`ятницю, 6 вересня, в Дружківці на березі річки Казенний Торець пройшли чемпіонати з паркового волейболу та дворового футболу, присвячені Дню міста та Дню фізичної культури і спорту.
В змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста.
На початку свята з привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Валерій Колоша та привітав школярів з початком нового шкільного та спортивного сезону.
![У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та ..., фото-1 У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та дворового футболу (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За підсумком всіх проведених ігор з парковому волейболі переможцем групи «А» стала команда гімназії «Інтелект», яка зустрілась з переможцем групи «В» – ЗОШ № 6.
Перемогу в фіналі з рахунком по сетам 2:0 здобули учні гімназії «Інтелект».
![У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та ..., фото-2 У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та дворового футболу (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Місця розподілились таким чином: перше місце посіла команда гімназії «Інтелект», друге - команда ЗОШ № 6, а бронзу здобула команда ЗОШ № 17.
![У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та ..., фото-3 У Дружківці визначились чемпіони з паркового волейболу та дворового футболу (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
У змаганнях з дворового футболу перше місце виборола команда учнів ЗОШ №7, срібло отримали гравці гімназії «Інтелект» і бронзовим призером стала команда ЗОШ № 17.
Переможці і призери чемпіонатів були нагороджені кубками, медалями та грамотами від відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради та Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...