• Головна
  • У Дружківці відбувся ярмарок вакансій (ФОТО)
11:49, 16 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Дружківці відбувся ярмарок вакансій (ФОТО)

У Дружківці відбувся ярмарок вакансій (ФОТО)

З кожним роком розширюється коло роботодавців, які приймають участь в традиційному ярмарку вакансій у Дружківці – майданчику, на якому спілкуються та знаходять один одного претенденти на заявлені вакансії та ті, хто потребує укомплектування цих вакансій.

Захід, якій відбувся 13 вересня у Дружківському міському центрі зайнятості, відкрила заступниця керівника ЦЗ Людмила Лишафаєва.

Вона наголосила: «Працевлаштування безробітних та забезпечення кадрами вітчизняних підприємств і організацій можна віднести до найважливіших факторів, які впливають на стан економічного розвитку України. А в нашому регіоні ця тема взагалі надзвичайно актуальна. Сьогодні ринок праці потребує переважно працівників робітничих професій. І з кожним роком ця потреба тільки збільшується».

У Дружківці відбувся ярмарок вакансій (ФОТО), фото-1

Формат заходу передбачав локації різної спрямованості.

У «Профорієнтації» студентську молодь та всіх зацікавлених осіб чекали експрес-тестування, корисні поради і допомога у складанні резюме.

Локація «Професійний старт» презентувала роботодавців. Тут можна було подивитись актуальні відеовакансії, відеопрезентації підприємств і навчальних закладів.

У «Секторі підприємництва» кожен бажаючий мав змогу особисто поспілкуватись з бізнес-експертами, отримати консультаційну допомогу, ознайомитись з онлайн-додатком «Центр розвитку підприємництва».

У Дружківці відбувся ярмарок вакансій (ФОТО), фото-2

Робітничі професії пропонували підприємства міста і регіону. Найактуальніші серед них – токар, слюсар-ремонтник, столяр, верстатник, швачка, електрогазозварник тощо.

Бухгалтерів, вчителів, медичних працівників шукали підприємці, заклади освіти, охорони здоров’я.

У Дружківці відбувся ярмарок вакансій (ФОТО), фото-3

Представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний рівень заробітної плати.

Учасники ярмарку обмінювалися контактами, домовлялись про надання резюме роботодавцю тощо.

Всього в ярмарку вакансій прийняли участь більш ніж 180 пошукачів роботи, 43 з них отримали запрошення на додаткову співбесіду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #працевлаштування #ринок праці #центр зайнятості #проведення #ярмарок вакансій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...