![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
12:51, 16 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті третього віку (ФОТО)
![У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті тре... У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті третього віку (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Дружківському територіальному центрі надання соціальних послуг населенню на минулому тижні відбулась урочиста подія - День відкритих дверей.
Вона була присвячена початку нового 2019-2020 навчального року для відвідувачів Університету третього віку, який вже не перший рік працює на базі терцентру.
Під час проведення заходу директор Ольга Ченцова ознайомила присутніх з роботою відділень закладу та представила слухачам викладачів-волонтерів діючих факультетів та ознайомила з новими напрямами роботи Університету третього віку.
![У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Універс..., фото-1 У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті третього віку (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Універс..., фото-2 У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті третього віку (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
В цьому навчальному році це будуть учбові заняття «Книга з рук в руки» і «Ретро-речам - нове життя».
Крім корисної та цікавої інформації відвідувачі отримали задоволення від вистави театрального гуртка та виступу колективу вокального та хорового співу «Дозвілля».
![У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Універс..., фото-3 У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті третього віку (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Універс..., фото-4 У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті третього віку (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Талановиті майстрині факультету «Прикладне мистецтво» продемонстрували вироби ручної роботи, виготовлені під час літніх канікул. А відвідувачі факультету «Сад та город» – композицію щедрих дарів садів та городів влітку.
![У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Універс..., фото-5 У Дружківському терцентрі знову почалися заняття в Університеті третього віку (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...