• Головна
  • Якість води у Кривому та Казеному Торці незабаром можна буде відстежувати у режимі онлайн
16:49, 19 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Якість води у Кривому та Казеному Торці незабаром можна буде відстежувати у режимі онлайн

Якість води у Кривому та Казеному Торці  незабаром можна буде відстежувати у режимі онлайн

Найближчим часом у Донецькій області з’явиться система автоматизованого контролю стану поверхневих вод, яка дозволятиме у режимі онлайн відстежувати якість води у річках області.

Про це під час науково-технічної конференції «Функціонування та сталий розвиток системи моніторингу довкілля в умовах проведення ООС» повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус.

Якість води у Кривому та Казеному Торці  незабаром можна буде відстежувати у режимі онлайн, фото-1

«Вже закуплені та пройшли тестування шість стаціонарних постів моніторингу стану поверхневих вод. Вони будуть встановлені на річках Кривий Торець, Казений Торець, Бахмутка, Солока, Кальчик та Кальміус. Зараз ведуться переговори з Програмою розвитку ООН із відновлення та розбудови миру щодо можливості придбання 6 – 8 комплектів обладнання, що дозволить контролювати усі басейни річок Донецької області», - заявив Сергій Натрус.

Перший заступник голови Донецької ОДА Ігор Мороз наголосив, що розвиток системи моніторингу довкілля є одним з пріоритетів у роботі обласної влади.

«Для мешканців як вільних, так і тимчасово окупованих територій Донецької області дуже важливим є володіти інформацією про стан довкілля в регіоні. Розвиваючи мережу автоматизованих станцій контролю повітря та води, ми захищаємо не тільки природу, а й здоров’я громадян. Важливо, щоб кожен міг отримати цю інформацію швидко та просто – для цього розроблений мобільний додаток, інформація доступна у мережі Інтернет», - зауважив Ігор Мороз.

Він також зазначив, що проведення таких конференцій дозволяє краще розуміти потреби області у захисті довкілля, розробити сучасні підходи до розвитку системи моніторингу довкілля та залучити додаткові кошти для реалізації обласних програм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донбас #Дружківка #якість води #річки #кривий торець #казенний торець #відстеження #онлайн #мобільний додаток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...