![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
11:50, 1 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
Представники Дружківки та Олексієво-Дружківки вивчали досвід роботи об’єднаних громад на Заході України
![Представники Дружківки та Олексієво-Дружківки вивчали досвід роботи... Представники Дружківки та Олексієво-Дружківки вивчали досвід роботи об’єднаних громад на Заході України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Делегація від Дружківки та Олексієво-Дружківки взяла участь у тематичному короткостроковому семінарі «Організація ефективної діяльності старости ОТГ» для представників Донецької області, що проходив у Хмельницькому.
Поїздка на цей захід відбулася за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.
![Представники Дружківки та Олексієво-Дружківки вивчали досв..., фото-1 Представники Дружківки та Олексієво-Дружківки вивчали досвід роботи об’єднаних громад на Заході України, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час зустрічі учасники семінару обговорювали процеси децентралізації публічного управління, шляхи активізації участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення, стан та використання об’єктів соціальної та комунальної інфраструктури.
![Представники Дружківки та Олексієво-Дружківки вивчали досв..., фото-2 Представники Дружківки та Олексієво-Дружківки вивчали досвід роботи об’єднаних громад на Заході України, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом перебування у Хмельницькому учасники відвідали декілька об’єднаних громад – Сатанівську, Іванковецьку, Чемеровецьку ради, зустрілися зі старостами та ознайомилися з роботою виконкомів, практиками вирішення питань соціально-економічного розвитку територій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...