• Головна
  • Представник Дружківки у складі збірної України взяв участь в чемпіонаті світу з легкої атлетики
14:55, 8 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

З 27 вересня по 6 жовтня в місті Доха (Катар) відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики, де в складі збірної команди України виступили п’ять спортсменів Донецької області.

Серед них - представник Дружківки Олексій Поздняков, якій раніше у складі змішаної естафети став переможцем Других Європейських Ігор у Мінську.

Єдиною, кому вдалося вийти у фінал чемпіоната світу, виявилася найбільш титулована представниця регіону – заслужений майстер спорту України, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року, чемпіонка світу та Європи Ольга Саладуха, яка вже має ліцензію для участі в Іграх XXXII Олімпіади в столиці Японії Токіо.

Представник Дружківки у складі збірної України взяв участь в чемпіонаті світу з легкої атлетики , фото-1

Переможець II Європейських ігор Олексій Поздняков у складі змішаної естафети 4х400 м – цю дисципліну вперше включили до програми чемпіонату світу – не зміг потрапити до фіналу. Він, Данило Даниленко, Тетяна Мельник та Катерина Климюк показали лише 13-й підсумковий результат – 3:17,50 хвилини (у Мінську рекордним для українців був час 3:16,65).

«Доріжка чудова, біглося дуже класно, – говорить Олексій Поздняков. – Намагався показати свій кращий результат, якнайшвидше набігти. Трішки не вистачило в кінці, не дістав французів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #спорт #легка атлетика #чемпіонат світу #участь #Олексій поздняков #змішана естафета