![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
14:45, 10 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни
![Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українського коза... Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни](/dist-assets/images/cap.jpg)
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.
День захисника України та День українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому всі загальноосвітні навчальні заклади Дружківки долучилися до відзначення цього свята.
У школах міста на цьому тижні проводиться багато цікавих заходів, метою яких є виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.
![Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українсь..., фото-1 Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зокрема, у загальноосвітній школі №12 вчора, 9 жовтня, був проведений перший етап спортивно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави» серед учнів с третього по восьмий класи.
![Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українсь..., фото-2 Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дівчатка та хлопці змагалися у різноманітних спортивних вправах, перетягували канат, стрибали у мішках, бігали на швидкість, здобували перемоги та зміцнювали командний дух напередодні визначних свят.
![Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українсь..., фото-3 Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українсь..., фото-4 Дружківка: У школах міста проводять заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...