![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
13:16, 15 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому квесті (ФОТО)
![Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому квесті (... Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому квесті (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, 14 жовтня, в День захисника України, учні з дружківських загальноосвітніх шкіл №№ 7, 12 та 17 у складі роїв старшої та середньої вікової групи взяли участь у обласному козацькому квесті " Ми - юні захисники України".
![Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому..., фото-1 Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому квесті (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому..., фото-2 Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому квесті (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Захід проходив у Краматорську.
![Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому..., фото-3 Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому квесті (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рої з різних закладів освіти Донеччини, учасники Всеукраїнської гри «Джура» випробували себе в спритності, силі та практичних знаннях на двадцяти одній локації.
![Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому..., фото-4 Учні дружківських шкіл взяли участь у обласному козацькому квесті (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...