• У Дружківці вихованці тренера Андрія Опаренко вибороли срібло обласного чемпіонату з баскетболу
12:49, 28 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

На протязі чотирьох днів, з 24 по 27 жовтня, в баскетбольному залі Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради відбувалися ігри чемпіонату Донецької області з баскетболу серед юнаків 2007 року народження.

В змаганнях взяли участь команди з Краматорську, Торецьк та дві команди з Дружківки.

У Дружківці вихованці тренера Андрія Опаренко вибороли срібло обласного чемпіонату з баскетболу, фото-1

За результатами матчів перше місце вибороли юні баскетболісти з Краматорську. Серебряні нагороди отримали дружківські баскетболісти, а бронзу завоювали спортсмени з Торецька.

Дружківських спортсменів підготував тренер-викладач Андрій Опаренко.

Нагадаємо: тиждень тому вихованці Андрія Опаренко у Краматорську стали бронзовими призерами чемпіонату Донецької області по баскетболу серед учасників 2006 року народження.

#Дружківка #спорт #баскетбол #чемпіонат #Донецька область #команда #2006 рік #хлопці #срібні медалі