![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
12:49, 28 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
У Дружківці вихованці тренера Андрія Опаренко вибороли срібло обласного чемпіонату з баскетболу
![У Дружківці вихованці тренера Андрія Опаренко вибороли срібло облас... У Дружківці вихованці тренера Андрія Опаренко вибороли срібло обласного чемпіонату з баскетболу](/dist-assets/images/cap.jpg)
На протязі чотирьох днів, з 24 по 27 жовтня, в баскетбольному залі Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради відбувалися ігри чемпіонату Донецької області з баскетболу серед юнаків 2007 року народження.
В змаганнях взяли участь команди з Краматорську, Торецьк та дві команди з Дружківки.
![У Дружківці вихованці тренера Андрія Опаренко вибороли срі..., фото-1 У Дружківці вихованці тренера Андрія Опаренко вибороли срібло обласного чемпіонату з баскетболу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За результатами матчів перше місце вибороли юні баскетболісти з Краматорську. Серебряні нагороди отримали дружківські баскетболісти, а бронзу завоювали спортсмени з Торецька.
Дружківських спортсменів підготував тренер-викладач Андрій Опаренко.
Нагадаємо: тиждень тому вихованці Андрія Опаренко у Краматорську стали бронзовими призерами чемпіонату Донецької області по баскетболу серед учасників 2006 року народження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...