![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
17:27, 29 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у сучасному мистецькому просторі
![У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у сучасному ... У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у сучасному мистецькому просторі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 29 жовтня, Дружківський центр дитячої та юнацької творчості перетворився на інноваційний простір для обміну досвідом та виявлення тенденцій щодо вдосконалення та розвитку вокального мистецтва.
![У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у с..., фото-1 У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у сучасному мистецькому просторі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості організував на базі ЦДЮТ семінар-практикум за темою: "Народна пісня у сучасному модернізованому мистецькому просторі".
![У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у с..., фото-2 У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у сучасному мистецькому просторі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у с..., фото-3 У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у сучасному мистецькому просторі, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Серед досвідчених педагогів області, які проводили майстер-класи з вокалу, були і керівники Народних вокальних колективів "Червона калина" Ланевська В.Є. та "Ельдорадо" Гонтаренко М.В., які вже багато років очолюють ці колективи та виховали багато чудових артистів.
![У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у с..., фото-4 У Дружківському ЦДЮТ міркували про роль народної пісні у сучасному мистецькому просторі, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...